Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość safhkv np

powiedzcie mi...

Polecane posty

Gość safhkv np

skad bierzecie kase na fajne ciuszki nie moge tego pojac moja kumpela zwykła dziewczyna wcale nie bogata a ubiera sie super i w fajnych sklepach.Tez tak chce ale niestety jeszcze nie zarabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyIdzia
Znajdź sobie jakiś lumpeks. :) Często kupuję w takich sklepach i nie chwaląc się jestem jedną z najlepiej ubranych dziewczyn w moim LO. I to za takie małe pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zacznij rozdawac ulotki, spróbuj sprzedac swoje stare ciuchy na allegro. albo poszukaj czegoś w ciuchlanadch. staraj się też chodzic na zakupy podczas wyprzedaży. tam upolujesz świetne ciuchy za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij prace w sklepie na pól etatu będziesz mieć zniżki na ciuchy i dostaniesz mundurek do sklepu:P zniżkami dziewczyny się wymieniają wiec prawie wszystko kosztuje ich mniej:) outlety to też rozwiązanie rzeczy z poprzednich sezonów ale zawsze znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
matyldzia Ty tak twierdzisz czy kolezanki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safhkv np
jednak jest jeden problem jestem za młoda na prace i chodze do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zostaja ci wyprzedaze
outlety i secondhandy co do secondhandow to jak znajdziesz dobry to mozesz w nim kupic markowe rzeczy czasem jeszcze z metkami, z zachodu, bardzo modne bo do nas moda dociera zawsze z opoznieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristina
Najlepsze sa outlety. Kupujesz dobre, markowe ciuchy, a placisz duzo mniej. Ja czekam teraz na otwarcie faktory u mnie w Poznaniu. Licze, ze uda mi sie kupic cos fajnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×