Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka900

Jakiej firmy biustonosz jest najsolidniejszy?

Polecane posty

Gość Ewka900

Chciałabym kupic sobie biustonosz. Zalezy mi, aby pare lat wytrzymal i nie zniszczył się. Mowi sie ze triumph to dobra marka, czy to prawda? Jakiej firmy mozecie polecic trwałe biustonosze? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy w ogole istnieja
biustonosze, ktore po kilku latach noszenia nie sa zniszczone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaklaudia
Nie ma takich biustonoszy, ktore wytrzymalyby kilka lat ;] triumph jest dobry, ale nie wytrzyma kilku lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uha............
Triumph, Konrad - mam takie, które wytrzymały kilka lat więc to jest możliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry glupiemu ustepuje
to chyba logiczne ze nie ma sie tylko b iustonosza ktory sie nosi 7 dni w tyg.przez caly rok :O Ja mam kilka stanikow ktore wygladaja jak nowe a mam je nawet i ponad 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllklklklkl
triumph - bardzo dobra firma, wytrzyma kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka
a ja polecam biustonosze firmy unno, takie gładkie z usztywnioną miseczką. piersi pięknie w nich wyglądają, bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka
i jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigban
no cycek przez plecy i po co ci biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantic też jest ok
ja osobiście mam biustonosz z triumpha a znalazłam podobny (rózni się tylko kolorem) w atlanticu, myśle że jest nawet lepiej wykonany (wygląda pożądniej) niż ten z triumpha no i było tańszy. Triupmh moim zdaniem nie produkuje już jakieś super extra bielizny. Zbyt dużego wyboru nie mają. Polecam atlantic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx_CCc
Freya, Panache, Fantasie, Kalyani, z polskich Dalia, Comexim. Triumph jest baaaaaaaardzo przereklamowany i przeważnie niewart swoich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2007 o 18:14, Gość Ewka900 napisał:

Chciałabym kupic sobie biustonosz. Zalezy mi, aby pare lat wytrzymal i nie zniszczył się. Mowi sie ze triumph to dobra marka, czy to prawda? Jakiej firmy mozecie polecic trwałe biustonosze? Pozdrawiam.

Kochana wybierz sie do Paryżanki w Rzeszowie, tam jest ogromny wybór, świetnej jakosći biustonoszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Paryżance" przy rynku rzeszowskim jest duży wybór porządnych biustonoszy, można też liczyć na dobry dobór, także ja polecam zaglądnąć tam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja udałabym sie do Paryżanki, mają tam świetny wybór porządnych i pieknych biustonoszy 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ten sklepiczyna musi być naprawdę żałosny i ma trzy rozmiary na krzyż, skoro musi się tak deebilnie reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2007 o 18:14, Gość Ewka900 napisał:

Chciałabym kupic sobie biustonosz. Zalezy mi, aby pare lat wytrzymal i nie zniszczył się. Mowi sie ze triumph to dobra marka, czy to prawda? Jakiej firmy mozecie polecic trwałe biustonosze? Pozdrawiam.

W triumphie są bardzo dobre biustonosze, sama wiele, wiele lat tam kupowałam, dzisiaj kupiłam biustonosz w paryżance, jestem zadowolona z obsługi w sklepie, mam ogromna nadzieje że stanik bedzie sie dobrze nosił... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.02.2019 o 13:13, Juleńka08 napisał:

W triumphie są bardzo dobre biustonosze, sama wiele, wiele lat tam kupowałam, dzisiaj kupiłam biustonosz , jestem zadowolona z obsługi w sklepie, mam ogromna nadzieje że stanik bedzie sie dobrze nosił... 🙂 

Jaja sobie robisz, prawda? Rozmiarówka triumpha jest cienka jak dvpa węża (brak ok. 80% potrzebnych rozmiarów), obsługa ma zero przeszkolenia w doborze (bo jak mogą mieć, skoro nie mają czego dobierać?), wzory jak dla komunistycznej Helgi... co w tym niby dobrego? Za tą cenę można znaleźć 10 razy lepsze firmy. NIe masz pojęcia o doborze staników albo jesteś opłaconą spamówą tej zdychającej firemki, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×