Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoLaDix

PRZYJMĘ PRACĘ!!! ZAJRZYJ TUTAJ a nie pożałujeszBo właśnie mnie szukasz...

Polecane posty

Gość LoLaDix
do Majka888=> Tak, bardzo lubię tłumaczyć. Czasem trafiają się fajne rzeczy. Uwielbiam tłumaczyć np. filmy bądź też listy, wciąż szukam jednak nowych możliwości:) Pozdrawiam cieplutko do PLEASEeKONIECZNIE => w Belgii jest wielu Polaków, z pewnością znajdziesz kogoś na miejscu:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLEASEeKONIECZNIE
tak, ale chodzi o to ze niania ma mieszkac tu w domu a ci polacy ktorzy mieszkaja w belgi maja stale miejsca pobytu.. a tak codziennie jezdzic im sie nie oplaca :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka888
loladix..mam do Ciebie pytanko.. chciałbym sie sama dobrze nauczyc jezyka angielskiego..umiem w stopniu średniozaawansowanym.. moze polecisz mi jakas metode nauki..(szczegolnie słowekk chciałabym sie duzo nauczyc).,.znasz jakies techniki nauki ?nie wiem szybkiego uczenia, sie słowek..badz moze polecisz..mi jakis kurs..lub jakas strone interentowa..gdzie moigłaym sie podszkolic..w koncu znasz sie na tym!Q!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLaDix
do PLEASEeKONIECZNIE => Z pewnością znajdziesz chętną osobę, której opłaci się dojeżdżać, bądź zamieszka w Twoim domu. do Majka888=> napisz do mnie na maila. Powiem Ci co i jak. Potencjalnych pracodawców proszę o przeczytanie pierwszego i drugiego tekstu na 1stronie. POZDRAWIAM loladix@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLaDix
Podbijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioioioioioioioioioiioioioioio
oioioioioioioioioioioioioioioioioiioioioioioioioioioioioioioioioioiioiioioioio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×