Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joan73

3latek, któremu odechciało się jeść!

Polecane posty

Gość Joan73

Witam Kochani, prosze o pomoc w takim temacie! Moj synek ma 3 latka i zawsze lubial jesc, tzn. nie bylo z nim w tej kwestii problemow! Co jakis czas mial problemy z brzuszkiem albo w nocy wymiotowal albo po jedzeniu (jak sie opil lub przejadl). Z srody na czwartek w tamtym tygodniu obudzil mnie w nocy wymiotami. Zawsze tylko raz wymiotowal, wtedy az trzy razy... doszlam do wniosku ze czyms sie zatrul.. na druga noc zwymiotowal, ale tylko raz... chcialam juz gnac do lekarza, bo myslalam ze to moze angina... Ale mu przeszlo.. Ale stracil apetyt i pokazuje co jakis czas, nawet podczas zabawy ze go cos boli miedzy piersiatkami... Czy mial ktos podobne doswiadczenia???? Plissssssss help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piore w 60 stopniach
a dlaczego nie pojdziesz do lekarza? moze ma jakas alergie pokarmowa i intuicyjnie blokuje sie przed jedzeniem by pozniej nie haftowac. biegiem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan73
ide lece jutro! Tylko wiesz nic nie przepowiadalo zadnych alergii, zupke je ok, a przy drugim daniu wybrzydza... Danonka tez spoko zje, ale kanapke juz tylko jedna.. Nie wiem, czy zaczal wybrzydzac... Ale do lekarza pojde tak czy siak, bo dziwi mnie fakt, ze podczas zabawy przybiega i pkazuje ze go cos tam boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×