Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam brac czy nie

Jutro rozmowa w sprawie pracy.....czy musze wziaść ze soba cv i lm??

Polecane posty

Gość mam brac czy nie

wyslalam podanie i list przez internet a jutro mam rozmowe i nie wiem czy powinnam wziasc ze soba jeszcze swoje podanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brac czy nie
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brac czy nie
mam brac czy nie brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz brac a raczej WZIĄC
(nie wziąśc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brac czy nie
tak wyslalam im juz moje cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brac czy nie
no to wziąć czy nie wziąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brac czy nie
jedni mi mowia ze mama wziac a inni ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff pff
wez, nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli weźmiesz, to nic na tym nie stracisz, a jeżeli nie weźmiesz i rozmówca poprosi cię o CV, bo tamto, które wysłałaś zapomniał sobie wydrukować, co mu odpowiesz? Tak pokażesz swoją kompetencję, że jesteś przygotowana na każdą sytuację. To będą punkty dodatnie dla ciebie. Decyzję jednak pozostawiam tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghm
a ja bym nie grała, bo jeżeli ktoś już mnie zaprasza na rozmowę,t zn, ze musiał moje cv przejrzeć. a jeżeli gdzieś posiał czy też zapomniał wydrukować, to ja dziękuję za pracę w takiej firmie gdzie nie potrafią dopilnowac dokumentów. może z płacami jest podobnie? a jeżeli by bardzoi chcieli, to zawsze mozna machnąć od ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.......
czasem CV jest potrzebne a czasem nie, przeważnie drukują sobie CV i je mają.. jeśli nie, to mówią przez telefon żeby zabrać... mało jest przypadków, że nie mówią i nie drukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" kghm\" widzisz znam osobę która właśnie w ten sposób zrobiła karierę. Dziś jest wiceprezesem firmy zatrudniającej 150 osób. Przyjęła się do pracy gdzie mieli bałagan w dokumentach, nie radzili sobie ze sprzedażą, wiele kontraktów przechodziło koło nosa. Zatrudnili tą osobę jako pracownika do biura aby im pomógł w dokumentach. W niespełna rok wyprowadził całą dokumentację na prostą, opracował system pozyskiwania klientów. I po dwóch latach właściciel firmy awansował go na wiceprezesa. Gdyby posłuchał twojej rady nigdy nie miałby tej szansy. I nie mów, że on akurat miał szczęście. Aby mieć szczęście, trzeba temu szczęściu dopomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z mir33a-3
Byłam kiedyś na rozmowie i nie mieli mojego cv, bardzo się zdziwili jak powiedziałam że mam je ze sobą na dyskietce i mogą wydrukowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z mir33a-3
Tak czasami bywa, ze o tym czy zostaniesz przyjęty do pracy decyduje osoba mniej kompetentna od ciebie Na innej rozmowie koleś chciał bym w j. angielskim opowiadała co robiłam w ostanie wakacje....a w cv miałam wpisane że skończyłam filologię....oczywiście nie muszę tłumaczyc że tamten gościu był z anglika żenująco kiepski.... żenujące było to że nie przygotował się do rozmowy i nawet nie przejrzał moich dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo miałam wyslalam cv przez internet i zastanawiam sie czy brac jeszcze ze soba czy nie nie wziełam akurat facet mial wydrukowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×