Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa

Sukienka proszę o opinie ii rady!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa

Co uważacie o tej sukience...warto kupić?? idę w październiku na wesele i tak się zastanawiam... jakie dodatki w ogóle do takiej sukienki o kolorze brązowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa
wesel w październiku ... już schudłam 15 kg ... mam wcięcie w talii dalej dietkuję jak na razie to roz. 38/40 nie wiem dokładnie bo się nie mierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorx
Sukienka bardzo mi sie podoba sama mam zamiar taka kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaaaaaaaa
a jakie dodatki do takiej sukienki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka jest ładna:) choć mi nie podoba się dekolt nie lubię kwadratowych nie pasują do mnie ale to już upodobanie:P była pokazywana tu na kaffe tysiące razy:) więc raczej jest mało oryginalna ale fajna prosta i nie przekombinowana. zgadzam się z pistacją że trzeba mieś idealną figurę talie nie za duże biodra dość duży biust i nie za szerokie ramiona bo tu nie ma co maskować, odciągać uwagi. a pamiętam jakieś wypowiedzi co do jakości i rozmiarówki na kafe wiec poszukaj. ale tez jakiej jakości można się spodziewać za 49. za tą cenę świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodatki do brązu świetnie wygląda z kremowym i jak na wesele to bardzo ładne zestawienie rozjaśni:) także ze zlotem. ja ostatnio ubrałam brązowa sukienkę z: kremowo brązową torebką złotymi koralami i złoto brązowymi butami a na ramiona kremowy żakiet. i muszę powiedzieć że super to wyglądało:) oczywiście nie mowie tu o jakiś tandetnych złotych sandałkach z cekinami tylko eleganckich na słupku:) niektórzy łącza brąz z granatowym ale wydaje mi się to zbyt ponure połączenie na ślub. odważniej żółte ale jakoś nie pasuje mi to do tej prostej sukienki:) żeby dodać sobie słodkości to mam taki pomysł żeby ubrać dodatki w brązie a jeden element w różu np. apaszkę lub jakiś element torebki jeśli lubisz taki dziewczęcy słodki styl także pasują mi bursztyny na szyje i coś miodowego. z bielą będzie trochę sztywno choć to zależy jak dobierzesz o jakby ubrać brązowe buty i torebkę z elementami biało brązowymi i białą broszkę? ale możesz poeksperymentować z różnymi kolorami:) bo fason jest tak prosty że nic cię nie blokuje a do brązu pasuje dużo kolorów:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brazu pasuje zgnila zielen
oliwka, kremowy, prawie wszystkie odcienie zoltego ja na twoim miejscu kupilabym prosta nieduza kremowa torebke do reki, buty w tym samym kolorze na slupku, tez proste i nie przekombinowane i do tego spory oryginalny nieregularny wisior z bursztynem, wiecej bizuterii bym nie zakladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi się przypomniało bo chyba masz mało kasy(nie chce żeby to zabrzmiało głupio bo wcale to nie jest moim celem) a wiadomo dodatki kosztują tyle samo co sukienka jak nie drożej. właśnie robie eksperyment. mam buty na jakich mi nie zależy a wydają mi się nudne:P wie postanowiłam ożywić je i delikatnie pomalować jeden pasek złota farbą:P na razie kupiłam farbę 6 zl w castoramie:) jakie będą efekty poinformuje o ile jesteś zainteresowana jutro bo to dzień wyznaczony na eksperyment:P:P bo tez nie ma sensu kupować butów tylko do sukienki jak nie nosisz brązów:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×