Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maveric

sklep z obuwiem

Polecane posty

Gość maveric

Witam! chce otworzyć sklep z butami. Chetnie porozmawiam na temat jak dodawac marze ile vatu itd. znalazlem hurtownie w necie i podaja cene netto a ile trzeb adodac vatu?? 22% + swoja marże np.30%+ 22 %? jak to sie oblicza?? ktos doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
MUSISZ WYLICZYC KWOTE BRUTTO , TZN DO KWOTY NETTO DODAJ 122% VATU NASTEPNIE CO TEJ KWOTY DOLICZ SWOJąMARZę NP 40 % NP JAK BUTY KOSZTUJą 100 Zł BRUTTO TO tWOJA KWOA SPRZEDAZY WYNIESIE 140 Zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
sory za caps looka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksandra34
u mnie liczy sie kwota netto razy 2 minus 1 np 100 zł netto * 2 -1 =200-1=199zł cena buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
no a jak np. 27,50 kosztuje w hurtowni but netto to jak potem doliczyc vati ile i ile swojej marzy?? jest jakis ustalony czny nie??a potem czy musze to jakos udokumentowac ile sobie naliczam w razie kontroli jakiejs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
a dlaczego akurat minus 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
czy wy macie sklep z butami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
hej ksandra34 czy ty prowadzisz sklep z butami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
jezeli but kosztuje w hurtowni netto 27.50 to kwota brutto to 27.50 razy 122% to się równa 33,55 i teraz do tej kwoty doliczasz swoj narzut , np 40% i wtedy cena zakupu wychodzi około 47 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
ale czemu 122%?? mi sie wydawalo ze 22% skad te 122%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
"to sie liczy tak" czy ty prowadzisz wlasnei sklep z obuwiem?? masz doswiadczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
marze ustalasz sobie sam/a , wiadomo ze nie mogą to byc ceny z kosmosu - chociaz wszystko zlaezy od tego jaki masz asortyment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
nie, nie, mam sklep ale z innym towarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
"to sie liczy tak" ja jestem on :) mam pomysl wstepnie rozeznanie w hurtowniach ale zadnego doswiadczenia w tej dzialalnosci. w hurcie sprzedaje si ew kartonach np. po 12 sztuk tego samego obuwia w roznych rozmiarach-zapewne. a troche trzeba miec towaru.nie wiem czy hurtownei dla poczatkujacego dadza na "kreche" towar bo na poczatek to trzeb amiec groba kisc banknotow -wydaje mi sie-prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
"to sie liczy tak" jak mas zochote pogadac czy to na mialu czy na gg to daj znac chetnei pogadam z Toba (on, ona) na temat sklepu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
a jeszcze jedno-skoro hurtownia podaje na stronie cene netto to napewno oni gdy bede chcial kupic sprzedadza mi but 27,50 +vat czyli 27.50+ 22% czyli hurtownia sprzeda mi za 33,55 zł but a ja do tego musze swoja marze dodac.czyz nie?? np te 40% i wyjdzie 46,97 czy dobrze mysle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
podaj mi maila , napisze poxniej pare slow. Teraz musze wyjsc na jakiś czas . Chętnie odpowiem na Twoje pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
vood-77@tlen.pl dziekuje i czekam na maila-pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIę LICZY TAK
ok, dzięki:) moze ktoś w miedzy czasie udzieli odpowiedzi na Twoje pytania.Ja zajrzę pod wieczor i postaram się troche rozjasnic Twoj umysł ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
nikt mi nei odpowie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję w sklepie obuwniczym i u nas tak sie liczy cenę obuwia, nie wiem dlaczego akurat minus 1 jak prowadziłam swój własny sklep ( nie obuwie ) to doliczałam swoją marżę do ceny brutto zakupu cena netto + 22% = cena brutto+twoja marża=cena sprzedaży średnia marża na obuwie to 80-100%, możesz mieć mniejszą , ale pamiętaj o ewentualnych zwrotach za reklamacje nie wiem z jakie chcesz sprzedawać obuwie , ale jeśli produkcji chińskiej to ilość reklamacji w m-cu wynosi około 10-20, przy dobrych jakościowo skórzanych butach 1-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
dzieki to juz cos wiemy na temat marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
obliczylem ze troszke trzeba miec sporo kasy na poczatek rozkrecenia interesu.Jak myślicie czy hurtownei dadza poczatkujacemu towar na czas choc jakas czesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
"to sie liczy tak" czemu sie nie odzywasz?? ja ciagle czekam na twoja wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 fasonów po 6 rozm. czyli 30 par skórzanych butów 3000 zł, rachunek prosty, buty chińskie można już kupić za 25 zł za parę . My kupowaliśmy w Wólce Kosowskiej pod Warszawą w centrum chińskim, tam nie dają na kredyt, na początku jest ciężko, później można się z nimi dogadać. Ja też chciałam otworzyć sklep z obuwiem ( skórzanym ) i z moich wyliczeń wynika że na zatowarowanie potrzeba minimum 20 tys-30 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maveric
oo swietnie to mozemy sie porozumiec ad. tej dzialalności a tymbardziej ze Ty ( jeśli moge mowić na Ty) masz doświadczenie w tej branży a ja zerowe.tylko checi, pomysł i ogolne rozeznanie.Ja mieszkam w zachodniopomorskim a Ty?? no ja tak myslalem max 50 tys to juz byloby duzo i super zaopatrzenie:) ja myslalem o lokalu tak max do 50 m.kw. nie wiem jeszcze mam wiele pytan do Ciebie jak masz ochote pogadać to zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinalezka
Mogę polecić Ci dobrą hurtownie internetową www.fashioncentrum.pl mają extra asortyment w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddd
też kupuję w fashioncentrum bardzo fajny asortyment i dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara33v
E to chyba lepiej będzie jak będziesz zamawiał buty tutaj http://www.szch.pl , z tego co wiem maja również atrakcyjne ceny dla osób, które kupują obuwie hurtowo. Musiał byś wejść na maila i zapytać, tam obuwie i tak mają dość tanio, koleżanki moje ciągle zamawiają tam nowe do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×