Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

duża firma z Pruszkowa poszukuje Asystentki ds.Produkcji i Technologii

Polecane posty

Firma GEPOL PPHU z Pruszkowa poszukuje młodej osoby bez doświadczenia na stanowisko Asystentki Dyrektora ds. Produkcji i Technologii - praca czasowa na zastępstwo na okres 1,5 roku. Wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, obsługa MS Office, umiejętność pracy samodzielnej i współpracy z zespołem, komunikatywność i wysoka kultura osobista. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: kasia@gepol.pl lub na nr faxu 022 73 83 918.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój książe
bez doswiadczenia na stanowisko asystentki dyrektora???? czyli ma kawe pażyć i loda robić? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo śmieszne PRACA CZASOWA n a 1, 5 roku- osoba która pracuje obecnie na tym stanowisku nauczy wszystkiego .Poza tym chcemy dać szansę młodym osobom które jeszcze nie miały okazji nigdzie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, jak na stanowisko asystentki mają wymagania jak z kosmosu, to źle, jak mogą przyjąć dziewczynę bez doświadczenia, ktoś komuś chce dać szansę to też źle :o w końcu jest napisane, ze na zastępstwo na 1,5 roku - to chyba logiczne, ze będzie ktoś, kto przekaże nowej dzwieczynie trochę wiedzy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten
angielski dlaczeg tak bardzo jest wymagany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaała
A może dodaj jakiej technologi?? Bo technologii jest wiele, ja np. jestem technologiem żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×