Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajny facet Wawa

szukam kochanki z Wawy lub oklic

Polecane posty

Gość zdrowakuchnia
A w jakiej dzielnicy grasujesz, a jaką omijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i są,zawsze mozecie się złozyć po połowie to pozwoli Ci ograniczyć wydatki i zona się nie zorientuje ze pieniazki wyciekają z domowego budżetu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czegoś
takiego, jak seks za darmo. Facet zawsze płaci, w taki czy inny sposób. Żonie małżeństwem, prostytutce gotówką, kochance prezentami i zaproszeniami do miejsc, gdzie wydaje się mnóstwo forsy. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Spotkacie się na 1 czy 2 godziny, bzykniesz, buzi w czółko i do widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny właśnie tego szuka,mysli że wynajmie obskurny pokoj na godzinę puknie jakąś laskę i kazde pojdzie w swoją stronę.Kochanek jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facecie
ale pewnie kandydatki na kochanki chciały by wiedzieć ile masz lat:) Ja jestem z Wawy, szukam kochanka ale widzisz...30 latek jak najbardziej, jeszcze lepiej młodszy natomiast 40 latek odpada od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facecie
40 latek nie jest w stanie mnie zadowolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tutaj się mylisz ...
... "tylko Ci sie wydaje. Przeciez na to forum wchodzą w wiekszosci te ktore lubią seks i byc moze tez szukają lecz się wstydzą"... Na to forum akurat wchodzą malolaty, które nie mają pojecia o sex-ie, co widac z ich wypowiedzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA21.
no moze ja bym sie skusila.....te zalezy mi na dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Nie ma czegoś
Co za brednie piszesz ... " Facet zawsze płaci, w taki czy inny sposób. Żonie małżeństwem"... Równie czegos glupiego jak zyje nie czytałam Sex za pieniadze to prostytucja - to tak na marginesie, więc tobie coś poprzestawialo się pod sufitem dziecinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Nie ma czegoś
A ja myslalem, że dwoje ludzi pobiera się bo się kocha i chca byc razem... nie wiedziałem, że zonie płacę małżeństwem , no proszę ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×