Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwww

Praca w Raiffeisen Banku

Polecane posty

Gość wwwwwwww

Proszę o odpowiedzi jakie są warunki pracy w tym banku i jakie są mniej więcej zarobki - na początek, bo ja dopiero zacznę. Dziękuję. Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiduhg
moj maz pracował i szybciutko szukał innej pracy. Pracował jako doradca d/s małych przedsiębiorstw czy coś takiego. Oczywiście możliwości niby są ogromne jednak niemożliwe do zrealizowania. Przy dzisiejszej ofercie banków w/w bank wypada koszmarnie. Bardzo wysokie wymagania dla potencjalnego klienta. Sumując - ciężko jest zarobić konkretne pieniądze, on zarabiał 1400 - 1500 zl przy 10 godz pracy i korzystał z własnego auta + paliwo. Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wafel44
No faktycznie 1400 to nie za dużo. Ciekaw jestem czy i o ile więcej mozna wyciągnąc jako doradca klientów biznesowych, na rozmowie mówili że 7 tysięcy ktoś dostał. No na taką kasę to bym poszedł nawet zakładając, że praca podła i po 11godzin, ale trochę wierzyć się nie chce. Teraz mam jako brygadzista 3700 brutto, znowu jak zostawię to co robię a tam nie wyciągnę na czysto 3000 to żona mnie złoji. A no i mam nadzieję, że tych wyjazdowych szkoleń to nie robią za wiele? Na dłużej niż 2 dni to ja z domu nie znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×