Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena.m

problem z umowa

Polecane posty

Gość lena.m

jestem w anglii i poszłam do pierwszej pracy.słuchajcie powinni mi dać oryginał umowy o prace? bo dali mi kopie, na ktorej mało co widać. zaczęłam prace tez dzien szybciej niz mi wpisali w umowie wiec jak to bedziezaplaca mi za to.co sadzicie? bo mi chyba cos podpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
zobaczysz, jak dostaniesz pierwszy payslip czy ci wszystko odprowadzaja zgodnie z prawem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
no tak tylko ze tam placa raz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
a ja tam zamierzam z 2 tyg porobic bo mi sie nie podoba ta praca ale chce zeby mi zaplacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
wiesz nie dali mi ani koszulki ani szafki.wkuza mnie to bo robie w swoich porywatnyvh ciuchach a do mojej torby maja dostep wszycy z obslugi bo nie mam jej gdzie schowac i lezy na wierzchu.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
a poza tym to pakistance a ja im jakos nie wierze. nie zebym miala cos przeciw ale tak i mowi intuicja. pracuja tam polacy i mowia ze wszystko z ich wyplatami ok wiec moze przesadzam.nie wiem juz co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie koniecznie
dowiedz jak dlugie maja wypowiedzenie z pracy zeby sie pozniej nie okazalo ze nie zaplaca Ci bo nie wywiazalas sie z umowy. Ale skoro placa raz na miesiac to pewnie z 2 tygodnie przed odejsciem musisz im powiedziec i jesli chcesz tylko 2 tygodnie porobic to moga cie nie zaplacic za nie twierdzac ze zerwalas umowe na wlasne zyczenie. zapytaj poprostu ile wczesniej zglosic wypowiedzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
prosze normalnych o wypowiedzi.dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
to wyzej to oczywiscie nie do ciebie:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.m
wydaje mi sie ze tydzien wczesniej musze powiedziec ze nie chce juz robic.kurcze musze sie zastanowic co dalej bo inaczej pewnie bede robic za friko.tym bardziej ze mam dzis inna rozmowe o prace a tam robie tylko 3h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×