Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleńka

Wózek mutsy 750zł UWAGA OSZUSTWO!!!

Polecane posty

CHCIALAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMUSIE PRZESTRZEC PRZED WYSYLANIEM SPRZEDAJACEMU 100Zł NA PRZESYLKE NA WOZEK, BO WOZKA TAK I TAK NIE OTRZYMAJA!! TO ZWYKLE OSZUSTWO, ZAPEWNIALI ZE WOZEK ZOSTAL WYSLANY A TERAZ CISZA, TELEFON KOMORKOWY WYLACZONY A OFERTA WYSTAWIONA JESZCZE TANIEJ 750Zł! NAJGORSZE JEST TO ZE DALAM SIE OSZUKAC, ROZMAWIALAM Z BABKA I MóWILA ZE OSTATNIO ICH KTOS OSZUKAL I ZGADZAJA SIE NA WYSLANIE PO WPLACENIU NA KONTO SUMY ZA PRZESYLKE. JESTEM WKURZONA NA SIEBIE JAK JASNA CHOLERA:/ A OTO LINK http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,22897738,Warszawa_Dla_dziecka___Wozki,4-39.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu link nie dziala - wystarczy wejsc na www.dwukropek.pl wejśc w wózki poszukac oferty: Wózek mutsy na stelażu UrbanRider model 2005, są 2 ogłoszenia za 799zł i 750zł obydwa to oszustwo, pisałam do administracji o wykasowanie ale bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossinka
Juleńko napisz, zadzwoń, wyslj sms, że ZGŁOSIŁAŚ TO NA POLICJĘ ja bym nie podarowała tylu pieniędzy o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
no to pieknie.. Mnie w konia zrobił sprzedawca na allegro ale "tylko" na 150 zeta. Allegro w regulaminie ma mozliwosć zwrotu kasy, ale trzeba sprawę zgłosić na policje. Szczerze mówiąc tomi sie nie chciało.. Ale tyle kasy to bym już nie podarowała!! Przejrzyj regulamin tego dwukropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×