Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredne to jakieś.

Wasze propozycje bucików na jesień/zima?

Polecane posty

oficerki mi sie nigdy nie podobaly jak dla mnie to sa okropne ... ja ich bym nie zalozyla chodzby byly jedynymi butami dostepnymi w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
http://www.allegro.pl/item239515492_najnowsza_kolekcja_emu_australia_bronte_low_38.html oczywiście nie na jakieś wyjścia, ale na uczelnię itp - myślicie że będą ok? są podobno baaaardzo ciepłe, a to w moim przypadku ważne (no i zima ma być mroźna też :) ) takie butki do śmigania po mieście w duże mrozy..? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa smieszne wygladaja jak kapce ale rzeczywiscie cieple i madaja sie na bardzo mrozne dni np tak jak piszesz na uczelnie... jestem takiego zdania jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
no właśnie :) rozmawiałam z koleżankami i też mówią, że albo "w kapciach się ludziom nie pokażą" :) ale "że super, kupią takie".. no i już nie wiem.. :) nie jestem jakaś bardzo podążająca za modą itp, ale jednak nie chciałabym wyskoczyć w czymś co będzie wyłącznie śmiech wzbudzać heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiekolwiek kozaki
z prawdziqwej skóry beda ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
no niby na alle piszą że to skóra z merynosa (?) - te emu.. nie wiem już :( strasznie mi się podoabją ale boję się wygłupić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhh
wg mnie EMU wygladaja po prostu tragicznie, ja nie wiem co ludziom moze sie podobac w tych wielgachnych bezksztaltnych buciorach, jedyny plus to to ,ze na pewno sa wygodne i cieple, ale nie rozumiem jak mozna sie tak oszpecac wizualnie tego typu butami...noga wyglada jak pletwa:O...zgadzam sie, ze oficerki wygladaja ladnie jednak tez nie kazdy model, w sumie nie to ladne co ladne tylko to co sie komu podoba:)mnie osobiscie podobaja sie te buciki: http://www.allegro.pl/item239848607_nowosc_lux_czarne_oficerki_40_naomisklep.html fajne sa tez te oficerki, ktore ktos wkleil wyzej. Uraz mam tylko do bialych kozakow i do butow EMU wszystkie inne zdzierze:), z tym ze nie jestem zadna wyrocznia i neich kazdy nosi to co lubi:)oo i to by bylo na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhh
,,a co powiecie na emu,,-->ile masz lat??bo szczerze mowiac glownie nastolatki smigaja w tych butach.....wybacze im taki blad bo to wina wieku;), ale doroslej kobiecie nie wypada pokazywac sie w czyms takim, niektorzy sprzedawcy swietnie manipuluja potencjalnymi kupcami wklejajac na aukcji obrazek jakies tam gwiazdy w ich butach...tylko trzeba pamietac ze zazwyczaj gwiazdy db wygladaja po przerobce fotoshopem i wtedy kiedy sa na jakies gali, moda z ulicy wola o pomste do nieba, a tyle osob slepo kopiuje czyjs beznadziejny styl tylko dlatego ze takie buty nois ktos tam znany....nie tedy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zgadzam z \"ghhhhh\" ;) choć np te butki, które wkeiła są brzydkie wg mnie ;) natomiast zgadzam się co do tych EMU :O dla mnie to okropieństwo , pozatym na zdjęciach tej aukcji widać jakiego pokroju osoby chadzają w tych parchanach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhh
teoria i o tym mowie:), ile ludzi tyle gustow mnie sie podobaja te buty tobie nie musza, tak samo jest z EMU choc mysle, ze EMU to juz szczyt brzydoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
studiuję.. więc trochę więcej niż naście. ale szczerze - te oficerki wklejone tutaj czy ogólnie na alle sa ohydne. jeśli emu zniekształcają stopę to nie wiem jak nazwać to co robią oficerki.. :O nie chcę na siłę bronić emu, oczywiście że nie, ale te oficerki.. wielkie buciory dla postawnego chłopa - a nie każdy ma taką babo-chłopową budowę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
teoria - zabijesz się w takich butach na pierwszym deszczu lub śniegu/mrozie. niestety wiem co mówię, dlatego teraz szukam WYGODNYCH butów.. ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhh
hehe dziewczyny nosmy to co sie nam podoba i tyle, nie ma o co sie spierac:) teoria mnie z kolei w ogole nie podobaja sie buty do ktorych dalas linka:), db ze kazdemu podoba sie co innego przynajmniej wszyscy sprzedawcy zarobia troche na nas;) co do EMU jednak wydaje mi sie duzo gorzej wygladaja na nodze niz jakiekolwiek oficerki, a to dlatego ze sa strasznie szerokie i jakies takie masywne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butki na zimę ---> te co wkleiłam powyżej są ciut podobne do tych Twoich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Stokrotka polna
a na jesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhh
aa no i jeszcze jedno- to co sie nam podoba glownie zalezy od tego jaki styl preferujemy, ja nosze sie na elegancko wiec glownie wybieram oficerki albo kozaki na szpilce, ale jesli ktos woli sportowy stroj to te butki skechersa sa jak najabardziej na miejscu:) teoria zgodze sie z toba ze ostatni twoj link tzn buty sa juz duzo ladniejsze niz EMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
mają inną podeszwę - i od razu inaczej wyglądają. no własnie mi zależy na czymś wygodnym, w czym można spokojnie pobiegać po mieście, na mrozie i oblodzonych chodnikach.. i mimo wszystko chyba się na nie zdecyduję.. chyba że mnie coś urzeknie innego, jak zawsze w sklepach.. heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
wstrętne :o adidaso-oficerki blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Nogalska
heh a ja poszukuje jakis kozaczkow, moga byc do polowy lydki, marszczone np. koszmar nic mi sie nie podoba! a jak juz cos widze to buty zupelnie plaskie albo na wysokiej szpile. problem mam tez z tymi szpicami, bo wygladam w nich jak czarownica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×