Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona___

czy w Deichamnnie można zwracać zakupione buty??

Polecane posty

Gość zaciekawiona___

pyt jw, zastanawiam sie nad tą kwestią, bo szukam butów, znalazlam jedna parę, ale jak jednak nie beda pasowac mi w domu do sukienki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
oczywiscie. do 7 dni chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona___
no własnie szukam potwierdzenia :) kiedys nie bylo mozna, nie wiem jak jest teraz wiec jak któras z was ma pewnosc, to prosze o wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na EMU
zawsze mozna - nawet jak sobie powywieszają karteczki że nie można :) postrasz UOKiK i tyle - na pewno przyjmą ew zwrot - bo muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pateliczka
oczywiscie ze musza... jest takie prawo rzeczy spozywcze 3 dni, rzeczy jak ubrania 14 dni... zamowienione np przez allegro 1 miesiac... z tego co pamiefam z prawa... w niemczech dziewczyny kupuja ciuchy ida w nich na dicho a pozniej oddaja... i to jest normalne.. a sprzedawczynie musza przyjac i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh opowiem wam fajną historię (mam nadzieję że nikt z daichmana tego nie czyta :D) moja znajoma kupiła tam buty, jakieś letnie sandałki. Po jakimś miesiącu paseczki się jej rozeszły że nie mogła w nich chodzić, więc zanosi do sklepu do reklamacji. Babeczka się jej pyta kiedy ZAUWAŻYŁA wadę. Ona na to że nie wie, ale niech będzie że 3 tyg temu. Sprzedawczyni na to że ok, bo jest określony czas od mometu zauważenia wady do momentu reklamacji (może ok 2 miesięcy, nie pamiętam dokładnie). W ten sposób reklamacja została przyjęta i miała sobie wybrać inne butki. Nic sobie nie wybrała. Więc wzięła adidaski dla młodszej siostry, które to po ok miesiąca gdzieś tam się odkleiły. I ta sama sytuacja :D w ramach reklamacji wymieniła je na kozaczki zimowe dla mamy :D heh prawie cała rodzinka skorzystała za jedną kwote ;) więc jak widać bez problemu. Ale zawsze można się wypytać pracowników sklepu jak jest z reklamacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×