Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globulinka

z antykoncepcji bo tam nikogo nie ma

Polecane posty

Gość globulinka

hej dziewczyny! mam nadzerke, niezakazona, mala, cytologia I stopien wczoraj bylam u ginekologa, przepisala mi jakies tam globulki na to (do zrobienia w aptece ) ale ze jak to zwykle ja po wizycie u ginka cala roztrzesiona wylecialam i o nic nie zapytalam!! po pierwsze- czy mam to wsadzic jak najglebiej dam rade? po drugie co z seksem?? globulki mam aplikowac jedna przed snem, czy w tym czasie moge normalnie uprawiac seks? bardzo prosze Was o pomoc..ehh zawsze jestem tak zestresowana w gabinecie ze jezyka w gebie zapominam i wylatuje jak poparzona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulina czy to nie
błąd serwera? pierwsza grupa i nadżerka? poniechaj wpychania globulek do czasu wyjaśnienia sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
noo kon by sie usmial z podszywu ;) noo noemalka!! znaczy niby przy nadzerce jest 2 grupa! chyba ze jest mala i "niezanieczyszczona" dlatego np nie mam usowanej laserem itd tylko anytbiotykiem tymi globulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
jak masz nadżerkę to chyba lepiej na chwilę dać sobie spokój, przynajmniej na czas leczenia, ja jak miałam vadżerkę to nawet nie pozwoliłam mojemu chlopakowi mnie tam dotknąć, bo wiesz jak jest, nadżerka jest bardzo wrażliwa na bakterie. poza tym jak dasz sobie globulkę to ona sie tam rozpuści i ma tam być, a jak on Ci wsadzi swoja pałkę, to wszystko z Ciebie..wyciągnie, tak brzydko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz wkladac bardzo głeboko tylko tak normalnie popchnac palcem srodkowym.dlaczego masz unkac seksu oczywiscie nie zaraz po wlozeniu,bo wycisniesz lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem powinnaś
mieć taki wpis na druczku: 'Erosio inflamationis' gr. III lub nawet IV, ale być może teraz inaczej się do tego podchodzi: że lepiej zapobiegać niż leczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
i jeszcze jedna sprawa, z tego vo się orientuję, to nie ma możliwości, żeby kobieta uprawiająca sex nadal miała I grupę, więc cos Ci musieli zle powiedzieć, na pierwszą grupę mają szanse głównie dziewice, bo podczas stosunku dochodzi do uszkodzeń naskórka, więc więcej bakterii się namnaża, choćbys nie wiem jak się myła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
hmm III lub IV to juz komorki rakowe!! nie no dam sobie spokoj z tym seksem faktycznie glupota by byla, ja sie lecze i dodatkowo aplikuje sobie bakterie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
globulinko myślisz rozsądnie, a przecież nie musisz pościć, zawsze możecie się bawic ze swoim ukochanym, ja mu nie dałam spokoju, jest przecież tyle innych możliwości, nie chcę się tu rozpisywać, żeby ludzie nie pomyśleli, że sobie jaja robię, bo nie robię sobie, ale przecież sex to nie tylko penetracja waginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
kurcze dziewczyny powaga!! mam I grupe!! hmm i lekarka wcale nie byla tym zdziwiona za specjalnie... a dziewica nie bylam!! kiedy mialam robiana cytologie, dbam o higiene bardzi hmm ale nie sadze aby to bylo od tego, sama nie wiem... nawte sie babeczka pytala kiedy ostatni seks uprawialam to chyba jakos bylo 3 dni przed cytologia, i wyszla jedynka, noo powaga! a nadzerke wykryla przy badaniu ginekolgicznym dlatego miedzy innymi zrobila cytologie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
no to się tylko ciesz, jestes w taki razie jedną znieliczych osób w polsce z I grupa mimo, że współżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
powaznie to zaczynam sie cieszyc :D myslalam ze to normalka... wiem ze II grupa tez jest ok, a babka jak mi oddawala to wlasnie "ma pani pierwsza grupe, jest pani czysta jak lza" a dodam ze w sumie dopiero co wtedy zaczelam wspolzyc...moze z hmm miesiac dwa...to moze od tego i moze teraz mialabym juz 2... nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
a jak się zabezpieczacie? prezerwatywa tylko?i jak mozna zapytać to ile masz lat? hehe to jak tylko 3 miesiące to jeszcze nie zdazył Cie zanieczyscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nie ma nakorka a blona sluzowa a facet zawsze powinen umyc penisa mydlem i woda przed stosunkiem to sie rozumie samo przez się bo na skorze penisa zawsze jest pełno bakterii i zarodnikow grzybów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
nie ma takiej opcji, jakby facet zawsze miał myć penisa przed stosunkiem to by była tragedia. moj ukochany się myje i kapie przed spotkaniem ze mna, a zponiej spedzamy wiele godzin razem i dochodzi do spontanicznych stosunków czy to w domu czy to w terenie, czy w samochodzie czy na łące, wybacz, ale nie wszedzie jest kran..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ludzie z wami to
praca u podstaw normalnie.!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
pewnie ze mozna wiedziec! mam 21 lat (hihih dluugo bylam dziewica :D) a zabezpieczamy sie- prezerwatywa+tabletki anty, wiem ze w sumie to przesadna glupota..ale chce miec 100% pewnosc! wiecie oboje studiujemy, i w tym momencie dzieciaczkowi nic bym nie mogla zaoferowac :( procz milosci a ona nie wystarcza! znaczy jest tam naskorek bo nadzerka to wlasnie taki fragmencik gdzie ten naskorek jest albo zmutowany ze sie tak wyraze albo go nie ma wcale :( niestety dopadla mnie :( albo sie z nia czlowiek rodzi, albo np po jakiejs infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
tez mam 21 lat :) ale nadzerke miałam duzo wczesniej, juz jakies 3 lata temu, trzeba bylo wypalic niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rancie juleczki
uuuu wypalane mialas?? ja slyszalam ze jesli kobieta nie rodziala chce rodzic jest to dosc ryzykowna metoda bo moga byc problemy z zajsciem i utrzymaniem ciazy :( mnie powiedziala ze albo ja obserwujemy, albo zamrazamy :):):) sama nie wiem..ehh stresuja mnie te wizyty u ginka, do tego zawsze mnie cholernie boli a przy cytologi to juz mega!! :(:(:( wkurza mnie tez ze lekarza traktuja nas jak pacjeta jednego z wielu...a nie indywidualnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
ja i tak bede miałam problemy z zajsciem w ciaże i urodzeniem, bo mam tyłozgięcie macicy. wypalanka byłakonieczna, te 3 lata temu lekarze niechetnie podejmowali inne metody leczenia. teraz by mi juz nie wypalili. takie czasy. a jezeli chodzi o bol podczas wizyty, to odkąd chodzę do ginekologa faceta poznałam co to jest fachowe traktowanie kobiety z szacunkiem, nic mnie nie boli, wszysto robi powolutku i delikatnie, wazne bylo tylko pierwszy raz przełamać wstyd, teraz jest już super i bardzo lubie do niego chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
powiem Ci ze w swojej krotkiej seksualnej hostorii :P bylam tak- u dwoch facetow i babki- mam porownanie i zdecydowanie bardziej wole babeczke :) jest delikatniejsza, ale to wiesz chyba nie od plci zalezy tylko od samego czlowieka..i jego nastroju tego dnia :P lekarze niestety nie dbaja o pacjentow bo wiedza ze Ci i tak musza do niech przyjsc spowrotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
no to mi sie z tym facetem udało. tyle tylko ze ja chodze prywatnie, bo juz przestałamwierzyc w dobroć lekarzy z NFZu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
aa no to trzeba bylo tak od razu!! :P pewnie ze prywatnie to dbaja, ale za wizyte to z 50 zl albo i lepiej :( mnie tam niestety nie stac...i musze zaufac i powierzyc swoje zdrowie...ehh NFZ-towi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
mnie też nie stac, ale moj chlopak powiedział, że skoro ingeruje w moje "podwozie" to bedzie o nie dbał i w ten sposób finansuje mi wizyty, leki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
a powiem Ci (pochwal;e sie :D) ze moje kochanie tez tak chcialo!! tzn wlasnie kupuje mi leki, usilnie chcial mnie wyslac prywatnie do lekarza, siedzi ze mna pod gabinetem itd :D w ogole baardzo o mnie dba, przejmuje sie, dzwoni, pisze :) ale nie chcialam zeby az tyle placil, same tabletki anty kosztuja, placi za nie, lekarstwa po 60 zl... juz wole wiesz isc do zwyklego NFZ-tu bo to jest za darmo- moge go odciazyc, a leki trzeba kupic! jak nie ma za co :( ja nie zarabiam tzn teraz sobie dorabiam :) ale niewiele, on ma oszczednosci, mieszkam z rodzicami, wlasciwie to mama da mi na leki, ale np na tabsy..raczej nawet nie bede prosic :P a z ksiezyca nie strzepne sobie! nie chce zeby tez ktos myslal ze no chlopaka wykorzystuje, baardzo go kcoham i robie wszystko to co moge dla niego zrobic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
zabrzmialo to dosc podtekstowo..nie mialam tu na mysli jakis seksualnych triczkow wygibaskow :P tylko zawsze mu pomagam na tyle na ile moge pomoc, wspieram itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
ale pamietaj, ze to jest Twoje zdrowie, nie zawsze chęć pokazania, że nie chceszz obciążyc chlopaka wychodzi na dobre :) moj chlopak nie zarabia mało, więc nie miaam problemu że może go to za bardzo obciążać, poza tym jestem z nim od ponad 4 lat, więc to już dość czasu aby finanse stawały się powoli wspólne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulinka
ok kochana ja juz lece obiadek jakis sobie zrobic..a konkretnie frytki!! :):):) ehh jestem chyba od nich uzalezniona :) pozdrawiam!! i dziekuje za rady!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspołżyję
od dobrych 6 lat i przy każdej cytologii mam grupe I więc nie wiem o czym Wy mówicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszowo
miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×