Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malpeczka81

PILNIE ZATRUDNIE!!!GDYNIA!!!

Polecane posty

Witam! Szukam dziewczyn powyżej 18roku życia,uczciwych,solidnych,punktualnych,z prezencją z Gdyni do pracy w sklepie z galanterią damską.Praca na stałe w godz.pon.-pt.10-17,sob.9-15.Wynagrodzenie 700zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinska
za 700zł to ja kupuje waciki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idz stad lepiej z ta jałmużną!!!!!!!!!!! nie wstyd ci oferować takich groszy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda mkhg
chwilczeczkę ... 700 brutto ? ????? :O czy ty aby nie przesadzasz z nadmiarem pieniędzy dla potencjalnych kandydatek? :O To netto ile taka zacofana paniusia (bo na inne nie licz) zarobi ? Nie będę pisać .... sami sobie obliczcie ........................... Jak dla mnie to jakiś żart z dolnej półki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinska
buahahahahahahhahahaha za tyle to sobie sama pracuj!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fe a fe nieladnie
chyba żartujesz??? z choinki się urwałaś?? 700 zl brutto czyli czyli 546 zł netto !! Soboty pracujące i jakie wymagania !! Nikogo nie znajdziesz, już widać, że nie miałabyś szacunku do swojej pracownicy. Dziewczyny, na kasie w Biedronce za miesiąc ok. 900 zł zarobicie a i pakiety socjalne się u nich poprawily. Tylko olać takich pseudoszefow jak ta malpiszonowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinska
OLEWAMY MAłPISZONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fe a fe nieladnie
Malpiszonie ! Mam dla ciebie propozycję: Zatrudnię cię za 750 brutto, praca pon-pt 7:00-20:00, sb-nd 9:00-19:00, będziesz odpowiedzialna za prowadzenie magazynu, kontakt z dostawcami i oprócz tego będziesz jeździć po Polsce w celu pozyskiwania nowych klientów. Prezencja nienaganna, pełna dyspozycyjność. Od kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie fakt,że w dzisiejszych czasach stać jeszcze kogoś na waciki za 700zł.Przyznam jednak,że niebardzo akceptuję ludzi,którzy obnoszą się z takimi deklaracjami.Myślę jednak,że ta\"jałmużna\" jak to nazwałaś ixinska może się przydać osobie,która niema np.na chleb...już nic niewspominając o wacikach. Wstydzić to Ty się powinnaś,że niemasz szacunku do pieniądza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinska
TE RODZINY, KTóRYCH NIE STAć NA CHLEB MAJą WIęCEJ ZAPOMOGI SOCJALNEJ I TO ZA FREE, NIZ TY OFERUJESZ ZA CIężKą PRACę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffdfdfddddddddddfff
wiesz, mysle, że ktos kto nie ma pieniedzy na chleb nie zaoferuje ci prezencji "godnej" twojego sklepiku z galanterią i nie zadowoli sie 500zł za siedzenie dzien w dzien w pracy. wiec musisz trcohe bardzie jzaszalec z ta pensja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE!!! Przepraszam za pomyłke,która mi sie tutaj wkradła.Myślałam o netto a napisałam brutto.Czyli 700złnetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinska
MAłPISZON SZUKA BIEDNEJ MłODZIUTKIEJ OSóBKI, KTóRA CHCE ZAROBIć PARę GROSZY I BęDZIE Ją WYZYSKIWAć ZA MARNE GROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE!!! Przepraszam za pomyłke,która mi sie tutaj wkradła.Myślałam o netto a napisałam brutto.Czyli 700złnetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE!!! Przepraszam za pomyłke,która mi sie tutaj wkradła.Myślałam o netto a napisałam brutto.Czyli 700złnetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE!!! Przepraszam za pomyłke,która mi sie tutaj wkradła.Myślałam o netto a napisałam brutto.Czyli 700złnetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE!!! Przepraszam za pomyłke,która mi sie tutaj wkradła.Myślałam o netto a napisałam brutto.Czyli 700złnetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROSTOWANIE!!! Przepraszam za pomyłke,która mi sie tutaj wkradła.Myślałam o netto a napisałam brutto.Czyli 700złnetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvddd
to nic nie zmienia, frajera nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zapierdzielaj za 700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za odp.na moje ogłoszenie,które juz jest nieważne,bo znalazłam chętne osoby do pracy(coprawda nie na tym forum akurat ale to chyba nieistotne). Jeszcze nie tak dawno sama ciężko pracowałam dla kogoś,więc wiem jak ciężko jest.Tym bardziej,że stoisko na którym stałam znajdowało sie na dworzu...praca w tych warunkach w grudniu...sami sobie wyobrażcie,ale nigdzie indziej pracy niemogłam znależć pracy.Po jakimś czasie chciałam wyjechać za granice,w zasadzie to juz miałam wszystko zapięte na ost.guzik,ale odwidziało mi sie i postanowiłam jeszcze raz,ten ost.raz spróbować tutaj swoich sił.Wszystkie oszczędnosci włozyłam w własny interes i serce.Teras jestem w ciąży i od dłuższego juz czasu niemogę pracowac.Dziewczyny,które do tej pory pracowały u mnie albo wyjechały za granice albo musiały mi podziękowac z powodu nauki.Niektóre rozstawały się ze łzami w oczach,bo ja sama jestem młoda i zawsze sie zżyję w jakiś sposób z osobą z która spędzam czas(do dziś mamy kontakt).Nigdy nieusłyszałam od żadnej,ze 700zł.to jakaś \"jałmużna\"czy cokolwiek podobnego.Praca u mnie polegała na obsługiwaniu klientek,które przychodza na zakupy i utrzymywaniu porządku.To chyba nie tak dużo prawda?Tym bardziej,ze klientki nienacieraja tabunami.Dzisiaj niestety czeka sie na klienta,tak więc dziewczyny w tym czasie uczyły sie najczęściej albo szukały sobie czegoś do roboty,bo czasem można było z nudów umrzeć,ale te 7 godzin dało sie wytrzymać.Po co to piszę?! Słownictwo jakim tu operujecie,te wszystkie złośliwe uwagi i ta łatwość w ubliżaniu...poprostu katastrofa!!! Nawet gdybym płaciła 3 razy tyle co płacę to niemiałybyście ixinska ,fe a fe nieładnie itd.prawa bytu w mojej firmie. I pomyśleć,że Wy kobietami jesteście!? Gdybym była takim prostakiem to nigdy do niczego w życiu bym niedoszła!!!Gratuluję i współczuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MALPECZKI-ja prowadze swoja dzialolosc od roku i ledwo daje rade.Rozumiem Ciebie doskonale,bo Ci ktorzy niemaja swojego interesu gowno wiedza na temat skladek,zusu itp.Dajac pracowikowi 700zl to ja musze drugie tyle wyrzucic na jego ubezpieczenia itp.a Ci ktorzy pracuja u kogos mysla jak my im damy te 700zl to nasze finanse sie na tym koncza w stosunku do nich.Tak jak na poczatku pisalem to doskonale Ciebie rozumiem i stoje za toba murem,wiec glosno mowie Wy wszyscy gamonie ktorzy nieznacie sie na prowadzeniu interesow i swojej dzialalnosci niepowinniscie wogole sie wypowiadac na ten temat. ixinska a ty to chyba w agencji towarzyskiej pracujesz skoro tobie 700zl na waciki tylko starcza a do tego musisz jeszcze coś do geby wlozyc oprocz tego co w pracy wkladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucku jak nie stać
cie na pracownika to nie gadaj takich pierdół tylko zamknij interes i sam zatrudnij sie za 700 zł :-0 jak można być takim gnojem i oferować taką głodową stawke? czasy sie zmieniają i ludzie zaczynają cenić swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciucku ja cie nie stac! widac ze z ciebie to pierdolony jelop! 700zl na reke to tak strasznie malo? Popatrz ile ludzie zarabiaja i za jaka charowe w np. Mc Donalds! Pracuja tam po 10-12 godz i zarabiaja po 650zl maja 30 min przerwy albo i nie bo nie ma na to czasu!A np u mnie siedza prawie caly dzien za lada i od czasu do czasu tylko obsluza klientke. Jak widac dalej pracuja tam poniewaz nie maja innej pracy! Dajac 700 zl na reke to najmniej tyle samo musze placic na jego ubezpieczenie itp. Wiec jesli nie znasz sie na tym to sie ku..rwa nie wypowiadaj bo takie pier..... mnie wkurzaj a jak chcesz miec 1800 lub wiecej na reke to droga wolna moze takiego smierdzacego lenia ktos zatrudni za granica bo jak sadze chcecie 1800 na reke i najlepiej na 2 godz do pracy z czego 1,5godz to przerwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka nie zgrywaj
takiej dobordusznej niby za te marne 700 zł, jak cie nie stac na pracownika, sama siedz w sklepie,wiele kobiet w ciąży normalnie pracuje, a jeszcze w twoim sklepie nie ma ruchu (ciekawe dlaczego :P ) , a twoj maz niech przychodzi wieczorem podloge wymyc na koniec dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy mowicie
700 zł brutto? Przecież najniższa to ponad 900 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha hihihihihi
dobre zarty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalak - nie kłam. jak płacisz pracownikowi 900 zł brutto a w zasadzie nie powinieneś płacic mniej niz 936,oo zł bruuto czyli najniższą krajową a pracownik jest na umowie o pracę to twój koszt wynosi o 19,48 % więcej a nie dwa razy tyle. Czyli 900 x 119,48 % = 1075,32 zł to jest twój koszt wynagrodzenia jako pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś żart :) Nie ma co brać tego serio. Rozumiem jeszcze sprzątaczka, szwaczka (ponoć mają takie stawki w niektórych rejonach Polski), ale mloda dziewczyna do butiku? 700zl ? Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×