Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka_dziewczynka

wolicie drobne filigranowe czy te kobylaste?

Polecane posty

Gość Malutka_dziewczynka

Hej, mam pytanie do facetow. Jakie kobiety wolicie te drobne filigranowe jak np ja (153 cm, 46 kg) czy te wysokie, ponad 170 cm, albo i wiecej niz 180 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 1979 rocznik
moj ideal 175cm i troszke grubsza biust D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamknij się karle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 1979 rocznik
A 153cm to nie jest filigranowa tylko karlica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mali
a mi trudno spotkac wysokiego:( ja mam 170 cm, 56kg i wszyscy mówią, ze jestem wsam raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazny wozio
ja mam 175cm a moj luby 185 i pasujemy idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeś pojechała z tymi kobylastymi. siebie nazwałas filigranową i większe kobiety kobylastymi A może najpierw powinnaś się nazwac pokurczem I zapytac co wolimy? Takie małe pokurcze jak ty czy kobylaste wtedy bym cię jeszcze zrozumiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie te pokurze sa beznajdziejne, niewyrosniete. czesto z piskliwym glosem, a jak blondyna to jzu zupelnie do dupy. jest kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niwe jestem cham jakbyś nie zauwazyla stanąłem w obronie wiekszych kobiet Bo czy nie jest chamstwem nazywac większe dziewczyny kobylastymi? Wiec ja w odpowiedzi nzawałem ją pokurczem, choć osobiście lubię drobne kobiety, to jednak sprawiedliwość musi myć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobylaste ? Szacuneczek dla załozycielki topiku . Ogarnij sie dziewcze i nie obrazaj . A jesli zadajesz takie pytanie to chyba masz watpliwosci . Czyzby woleli te kobylaste ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari wg.tych kryteriów ja jestem pokurczem :D 160 wzrostu - 47 kg - i mi to powiewa :D I nie zmienie zdania ,ze zadanie pytania na zasadzie co fajniejsze - z odpowiednim okresleniem na wstepie - jest nie na miejscu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
Tamari, moja głowa jest nieco "wieksza" niz 14 cm, wiec nie moge byc o pol glowy nizsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_dziewczynko mi jest wsio rawno o ile Ty jestes ode mnie nizsza czy wyzsza mozesz to nawet w mikrometrach przemierzyć :D Idea jest taka - załóz nowy topik i zatutułuj go - Panowie wolicie pokurcze(jak ja) , czy piekne wysokie kobiety ? ;) Dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
terefere, jak jestes ciekawa odpowiedzi na swoje pytanie, ktore powyzej zadalas to sobie zaloz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal op rs
ja lubie takie od 170 do 175 cm miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
A poza tym to pytanie bylo skierowane do facetow a nie do pieknych wysokich kobiet terefere (ktara oczywiscie zapewne jestes i dlatego tak sie wkurzasz:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzasz ? :D Ty mnie nie widziałas wkurzonej ;) Czytaj malutka ze zrozumieniem - no owszem jestem piękna i WYSOKA z wysokosci swych 160 - Ty mnie nie wkurzasz , Ty mnie bawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26
około 180cm wzrostu (175-185), to mój ideał...... ech... marzenia marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
zasada jest taka ze mała kobieta ma krótkie nogi i z biegim czasu przemienia sie w bezszktałtny pulpet. Wysokie nie oznacza kobylaste. Szczupłe wysokie proporcjonalne. Nie lubie dzieci nie jestem pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka po pekińsku
A jak dziewczyna ma 175 i waży 55 to jest filligranowa czy jest kobyłą. Idiotyczne pytanie. Każda figura ma swoje zalety. I niscy i wysocy ludzie mogą byc atrakcyjni. Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wzrostu. NIe podobają mi się za to bardzi wysocy faceci juz wole jak jest niższy ode mnie, najważniejsze żeby był ładnie zbudowany. Każdy ma swój gust i każdy znajdzie amatora na swoją osobę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda nie zamieniam się
z wiekiem w bezkształtny pulpet, ale to chyba dlatego, ze ostro cwiczę aby tak sie nie stało. Jestem niziutka, jestem pokurczem 😭 i chciałabym byc wyższa. Ale wiem, ze to niemożliwe. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
tak, jasne za to te wysokie piekne pozostaja na wieki piekne, wcale nie tyją i nie waza prawie 100 kg po dwoch ciazach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalallala
Wolimy kobiety, a nie dzieci. To dobre dla pedofilów. Kobieta ma być dorodna a nie niewyrośnięta i niedorobiona jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×