Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mama

Dlaczego mówi się że lepiej w ciąży wyglądają mamy chłopców ?

Polecane posty

Gość jeszcze nie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue chili
bo jest przesad ze corki obdieraja mamom urode :)od samego poczatku , ja chyba bede miala corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
będe miała synka i w zasadzie to wszyscy mówią że wyglądam super. Może i tak jest ale żadna z moich koleżanek które mają miec córeczki nie wymiotowała tyle co ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesąd ów się na szczęście nie sprawdza-cos tym wiem:D W ciazy z Jeremim wygladalam jak...szkoda gadac:O A w ciazy z Jutką-kwitnaco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
koleżanka bardzo chciała miec synka i wszyscy mówili że ma spiczasty brzuch i będzie chłopak..............co się okazało zamiast Tomaszka będzie Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia33
Poniekąd to prawda .. Znam parę przykładów- siostra przyjaciołka . Ale dodam jeszcze , że lepiej wyglądają te które przed i w czasie ciąży byly szczupłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży wygladałam bardzo ładnie, wszyscy mówili, że \"na chlopca\" i chłopiec sie faktycznie urodził. Ale też byłam bardzo szczupła w ciąży, jak mówiłam ludziom, bedąc już w piątym miesiącu, że jestem w ciąży, to nie wierzyli. Natomiast teraz też wszyscy mówią, że będzie chlopie, choć jestem dopiero w 10 tc. Ale też jestem szczupła, jak na razie to wagi mi ubywa, zamiast przybywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w poczatkach 7 miesiąca i ostatnio jak spotkałam koleżanke która była w 3 miesiącu to miała brzuszek większy niż ja. no cóz wydaje mi się że powodem jest ułożenie dziecka i to że przed ciążą trenowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_lasu
Dlatego, że żyjemy w patriarchalnej kulturze, w której pielęgnuje się nienawiść do kobiet. Jak ciężarna źle się czuje - dziewczynka, jak źle wygląda - dziewczynka, w ogóle jak cokolwiek jest źle - winna musi być baba, nawet jeśli ma ona tylko kilka centymetrów długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×