Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dno

Nie wierzę własnym uszom jak słucham kaczora

Polecane posty

jak można być takim hipokrytą i kłamcą???? Jak on śmie twierdzić, że od dawna byli za rozwiązaniem sejmu ??? Jak może twierdzić, że doszło do tak kompromitujących koalicji *podonoż koalicję tę tworzą PO, SLD, LiS że PIS musiał zdecydować o skróceniu kadencji Przecież ten wniosek wysunęło SLD, ten skurwysyn jest naprawdę chory NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO WSTYDU PRZED ŚWIATEM LUDZIE NIE POZWÓLCIE NA TO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedzie rzadzil tusk
to dopiero zobaczysz co to klamstwo i hipokryzja :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dziwne to
pamietamy,nie wybaczamy Kaczorom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on może gadać o urojonych koalicjach tych, którzy do tej pory nawzajem się zwalczali, a jego kolicjanci kurwa jego mać???? co gadał o Lepperze: \"Nie będzie koalicji z samoobroną\" \"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu\" \"Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami\" hahhahahah IDeały kaczorów, można sobie nimi dupę podetrzeć nienawidzę tego wypierda, za to co zrobił z Polską, nigdy nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy był kurski heheheh to PIS był za mundurkami, za becikowym, za tym, za tamtym po czym jak Romek przeczytał z mównicy że cały PIS głosował na nie i sala zaczęła Kurskiego oszustem nazywać to sprostował, ze owszem głosowali przeciw bo sie ich poseł prowadzący pomylił hahahhahaha ej myślałam, ze jebnę :O :O :O :O i kurna polubiłam dzisiaj Romka heheh :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Romek pokazał klasę :) heh co zrobił Marketa? skompromitował, bardziej już się nie da...naprawdę jeżeli nawet czesi uczą nas demokracji, to już gorzej być nie może białoruś, białoruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie z czego sie cieszyc
ja do kaczorow mam antypatie przez nich moj maz wyjechal za granice bo kurwa placa za malo becikowe mam w pizdzie bo mam juz dzieci nie dostalm na moje dzieci ani zlotowki a place sa hujowe ja pierdole co za beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.......... To,co Vaclav Havel gadał,to mały pionek........ Wiesz,co gadał Kwaśniewski na temat Polski?:O Zresztą.......Mnie to nie obchodzi. Żeby Polska,żeby Polska Żeby Polska była Polską........... U nas powódź,co mnie obchodzi rozwiązanie sejmu.:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bó się Marketa...
Kaczor ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używam
Dno - naprawdę . Ty masz prawa wyborcze ? Taka krótka pamięć , że wydarzeń z zeszłego roku nie pamiętasz. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się Marketa...
Boże... Ja naprawdę nie wierzę w to, że są młodzi ludzie, którzy dali się kupić na te ich spoty reklamowe... O maj God!!!! W jakim ja kraju żyję?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuja
A ja Kaczorów kocham - Was mam w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się Marketa...
tuja... Jak masz na nazwisko? Szczypińska, czy Kaczyńska? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się Marketa... Czy to do mnie? Ja się nie boję,bo liczymy na siebie,nie na rząd,np.:O Była tzw.powódź stulecia,i co? Ludzie do dziś dnia mieszkają w kontenerach............! Dwa lata temu,u nas,w Cieszynie była powódź.........Co nam dali na \"osłodę\"?Nawet nie pytaj,bo po co........ Do teraz dwie osoby zginęły w dzisiejszej powodzi......Ile jeszcze będzie?Miejmy nadzieję,że na tych dwóch ofiarach się skończy. ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmahmmahmma
ja się zastanawiam tylko nad jednym... Na tę powódź z 1997 roku (jak i na inne kataklizmy i nieszczęścia, które przydarzają się Polakom i niePolakom) była uzbierana naprawdę kupa pieniędzy. Ludzie wysyłali smsy, wpłacali na konta, organizowane były koncerty charytatywne itp rzeczy. Uzbierały się miliony... I gdzie są te pieniądze? Bo ja nie rozumiem, dlaczego ludzie do dziś mieszzkają w kontenerach... I nie mówię tu o pomocy państwa... Tylko o pomocy społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używam
no właśnie na te kontenery poszły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa ej sory ale bez przesady szkoda ludzi, szkoda tych co stracili domy, tzreba wspólczuć - tu sie zgadzam ale nie moze Cie nie obchodzic co sie dzieje oprócz powodzi bo jak tak każdy podejdzie to za lat każdy bedzie obserwowany i podsłuchiwany i se nawet tyłka nie wytrzesz żeby nikt nie wiedział, pominąwszy to, ze wszystkim zabiorą Kaczory paszporty i do dupy bedzie można wyjechać, Niemcy sie wkońcu wkurwia i na nas najadą jak za czasów wojny, USA całkiem sie juz tyłkiem odwróci, z UE nas wypierniczą itede itepe trzeba też myśleć perspektywicznie a nie tylko o tym co sie dzieje teraz choc rozumiem - straszna rzecz p.s ja tez mieszkam w rejonie, gdzie zaraz nas moze zalać ale są też inne ważne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria ja nawiązałam do powodzi dlatego,że,co mnie obchodzi rozwiązanie rządu,jak woda się wlewa........... Zresztą.......Rząd rozwiązany,będą wybory... A NAS ZALEWA!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kurna że z ziemi włoskiej do włoskiej :O :O :O :O i że Przemek Gosiewski naszym przyjacielem jest, bo ma dlugie ręce i Hetmana w żyłach krew :O :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa no wlewa sie faktycznie :O ale jutro ma juz nie padac, podobno :) mnie tam bardziej Kaczory przerażają niż powódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używam
Ooo ... To jednak nie kaczory za powódź odpowiadają ? Przeciez modlili się swego czasu o deszcze. Może ich w końcu pan. B wysłuchał ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
Praktycznie od 1989 roku rzadza Ci sami ludzie, zmieniaja sie tylko nazwy ugrupowan i zajmowane stolki, ale ryje ciagle te same wiec jak ma byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×