Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kreskaa

no właśnie co wybrać? Pomóżcie!

Polecane posty

Witam, piszę, bo pomyślałam, że obiektywna ocena nawet obcych ludzi będzie najlepsza. Chodzi o to, że właśnie skończyłam studia, licencjat nic specjalnego, studia generalnie mnie nie interesowały i z radością je zakończyłam. Mogłabym i w sumie powinnam iść na mgr ale z racji, że była to dla mnie męczarnia – nie idę. Poza tym pracuję w biurze. Generalnie praca ok., dobre zarobki /1700na rękę/ ludzie też ok., nawet nie ma na co narzekać. W czym problem? Nie wiem co z sobą zrobić. Nie jestem szczęśliwa, moje życie jest nudne i pomimo tego, że mam 22 lata czuje się jak 30-latka. Pomyślałam, że wyjadę – usamodzielnię się, zdobędę nowe doświadczenia, poznam trochę świat, fajnych ludzi, a że uwielbiam podróżować i uczyć się języków to uznałam to za dobry pomysł. Tylko powiedzcie co jest lepsze - szara i ponura Anglia i praca kelnerki - będzie ciężko na początek o coś lepszego, czy śliczna Francja - au-pair i nauka francuskeigo (uwielbiam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkliop
ja gdybym mogla cofnac czas to pracowalabym jak ty-po ukonczeniu LE miallam propozycje pracy w biurze ale chcialam studiowac skonczylam naucznie zintegrowane a teraz nie ma pracy gowno mam a tak moje kolezanki maj kase a ja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fccfds
a czy praca kelnerki nada twojemu życiu kolorów? zaczynać od zera za granicą? hmm... nie lepiej byłoby poszukać za granicą czegoś w czym masz już doświadczenie? przeciez nie koniecznie musisz pracować w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że nie nada, ale będę w innym kraju, chcąc nie chcąc poznam nowych ludzi, inny kraj, inne otoczenie, to chyba nada nieco kolorytu, pewnie, że z checią podjełabym pracę w czymś w czym mam doświadczenie, ale o taką pracę jest znacznie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjg
tak to prawda przez chwile twoje życie będzie kolorowsze ale uważam, że jeśli masz wykształcenie tutaj to wykorzystaj jej nie zaprzepaszczaj tego i zrób z siebie kelnerki ty umiesz przecież coś wiecej niz noszenie tacy,spróbuj poszukać pracy za granicą może w jakimś biurze czy coś nie no błagam czemu młodziludzie tak zapszepaszczają swoje możliwości i nawet nabyte talenty :) nie rób tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiem wiem, ta ewentualna kelnerka to tylko tak na chwilę, by od czegoś zacząć myślę, że zaraz po zaklimatyzowaniu się i nieco wtopieniu w to wszytko poszukałabym innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×