Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olcha

dziwny guzek

Polecane posty

witam. mam problem, bolacy problem. otworz 2 dni temu na mojej cipce pojawil sie dziwny guzek. boli. zjaduje sie jakby w srodku wiekszej wargi, na zewnatrz nie ma zadnych objawow, ale jak przejade palcem po tym miejscu to wyraznie czuje ze cos jest. jest dosc duzy. czy ktoras z Pan miala cos akiego i co to moze byc? blagam o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. pamietam ze chyba kiedys juz cos takiego mialam i potem rzeczywiscie zrobilo sie z tego cos bialego, taka jakby krostka. wycisnelam to... no co ? :) i bylo spoko. no zobaczymy. poczekam. do lekarza nie pojde bo mi sie nie chce (moja ginekolog mnie powala... tyran a nie baba... nie rozumie ze 20-letnia dziewczyna, ktora byla moze z 5 razy u ginekologa wielu rzeczy jeszcze nie wie... wysmiewa... nie ma relacji lekarz-pacjent tylko podwladny i pracownik...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie. na prywatnego kasy nie mam niestety. glupio tez tak za kazdym razem od faceta brac. sytuacja bylaby inna gdybym pracowala (zobaczymy, moze os pazdziernika cos sie uda). ale mowie Ci, ta baba mnie przeraza. za kazdym razem jak ide i gdy np nie wiem jak sie zachowac (bo jakies zamieszanie) chce mi sie plakac.... bez sensu, czuc strach przed swoim lekarzem. moja mama mowi ze ona do wszystkich taka jest.... jesli jeszcze raz potraktuje mnie jak smiecia zloze skarge do jakiejs izby lekarskiej czy gdzie tam trzeba. jak mozna zastraszac, ponizac pacjntow (ja tak sie czuje podczas wizyty). pamietam jak bylam pierwszy raz, bo chcialam tabletki, i pytam sie (jako 18_letnia dziwczyna), czy to ze bede brala tabletki i to zemoja babcia miala mięśniaka macicy moze miec jakies powiklania, jakis zwiazke? ta mnie wysmiala..... to na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×