Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość council tax

problem z council tax- doradzcie

Polecane posty

Gość council tax

wynajmuje u znajomego 1 pokoj mieszkam tam z dwojka dzieci jako samotna matka , wlascicielka od ktorej wynajmuje mieszkanie nie podala go do council wiec nie placil council tax taka mieli umowe ale sie zaczelam starac o mieszkanie socjalne i sprawa wyszla i jesy 700 f do zaplaty w wtorek mam spotkanie o mieszkanie wziasc te papiery z soba ? no bo ja tez to musze jakos pokryc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
wez, z councilem lepiej nie kombinowac, po prostu sie nie oplaca w ostatecznym rozracxhunku, wez tez moz eumowe z ta landlordka, na ktorej jest wyszczegolnione ze za rachunki nie placicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tylko
podnajmuejesz pokoj wiec nic sie nie martw - to osoba na ktora jest umowa o mieszkanie powinna zglosic to w councilu. Ty mozesz powiedziec ze nie wiedzialam ze ona nie placi bo umowilyscie sie na staly czynsz za wszystko i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość council tax
ale on chce zebym zaplacila polowe tej kwoty? skad ja wezme teraz taka kasa ? i sie zastanawiam czy w wtorek jak bede na rozmowie o mieszkanie mam poruszyc ten temat moze moja czesc jako samotna matka umoza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka uk
no to w sumie masz problem. Jako samotna matka mozesz sie starac o zwolnienie z coiuncil taxu i dofinasowanie do czynszu ale o to sie stara zanim jeszcze taki wielki rachunek narosnie. Bo prawde mowiac nie slyszalam zeby komus umozyli ale mozesz sie spytac. I koniecznie zloz aplikacje o house benefit zebys w przyszlosci nie miala takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość council tax
dziekuje za wszystkie wypowiedzi dodam tylko ze ten facet mial niepisana umowe o council tax on go nie podal rozumiecie dlatego nie placil , ja nie chce klopotow ale musze jakos oddac polowe tej kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×