Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faya

czarne papierosy

Polecane posty

Gość faya

slyszalam ze sa takie. - gdzie mozna je dostac? -ile kosztuja? - maja jakis smakowy aromat? z gory dziekuje za odpowiedz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem sa maxwel bodajze sie nazywja drugie to chyba george sand ale pewna nie jestem djarumy tez takie sa maja smak gozdzikowy bardzo dobre :) ale drogie :( nie sa czarne tylko ciemnobrazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy w polsce
sa to nie wiem, ale jak bylam w niemczech to po barach chodzily laski i czestowaly jakimis czarnymi papierosami. byly chyba waniliowe , juz nie pamietam, ale jak dla mnie to pachnialy zbyt mocno. dla mnie zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwell - za granica jak
czestowałam to myśleli ze tp cygara, rzucali sie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, kosztuja kolo 12 zeta, i mozna je kupic w wiekszych miastach w sklepach typu trafika:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak djarumy :) pyszne sa rozne smaki gozdzikowe gozdzikowo cynamonowe wisniowe owoce orientalne najlepsze sa cynamonowo gozdzikowe ale drogie :( prawie 12 zl w karku widzialam w galerii krakowskiej w tym specjalistycznym sklepie z papieroskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikotyna
czarne papierosy ;>;>;>;> no to 'black devil' sa całe czarne, o smaku czekoladowym zajebiste, 10,90 co prawda, ale dobre często je kupuje, moge ja palic non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOPEL
Siemka-papierosy maxwell byly dostepne ładnych pare lat temu, gdy mialem 16 lat w roku 1995 to własnie w krzakach zaczałem od palenia tych fajek.nie sa carne tylko brazowe.W smaku nawet nie były złe,napis mialy amerykanski a cene jak caro czerwone wiec paliłem maxwelle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunday\'s Fantasy - aromatyzowane tytoniem fajkowym:) W sklepach z większym wyborem alkoholu i papierosów powinny być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciosacz
Maxwelle były dostępne jeszcze w 2003 roku na polskim rynku, później w ogóle je wycofano, rzeczywiście były brązowe,pakowane po 30 sztuk do paczki.Jeżeli ktoś wie w jakim kraju świata można je kupić -prosze o kontakt.Próbowałem już na wschodzie europy, w grecji ,czchach,słowacji i węgrzech i nigdzie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×