Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autooorka

3MIESIĘCZNE DZIECKO NIE CHCE PIĆ MLEKA???

Polecane posty

Moja 3miesięczna córka nie chce ssać piersi, zdarzało się to sporadycznie, wtedy, jak zalecił pediatra dopajałam ją glukozą, ale zdarza się to coraz częściej i częściej, a ileż dzicko można poić glukozą. Jutro idę na konsultację do pediatry, a dziś proszę o wasze doświadczenia, miał tak ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeeeeeeeeee
ja miałam identyczny problem z moją córką.ale ona nie chciała pić ani z piersi ani z butelki wogóle nie chciała pić mleka.ani mojego ani sztuczenego.gdy miała 3,5 misiąca zaczęlam jej wprowadzać nowe rzeczy tzn deserki i obiadki ze słoiczków no i kaszki mleczno ryżowe.i okazało się że mała zje wszystko ze smakiem byle tylko nie mleko.teraz ma ponad pół roku no i zamiast mleka pije kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztucznego mleka jeszcze jej nie próbowałam dawać, a z tymi obiadkami też jeszcze nie próbowałam, bo wszystkie są od 4, miesiaca, a kaszki nie orientowałam sie- sa takie, ktore mozna juz podawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeeeeeeeeee
wiem że są po czwartym miesiącu ale ze względu na to że mała nie chciała mleka wogóle to pzrecież musiałam ją czymś karmić.zreszta duzo osób trochę wcześniej powoli wpowdza nowe rzeczy.tylko obserwowac czy nic sie nie dzieje.mojej coreczce nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka tak miała, od 4 m-ca podawałąm jej kaszki, od pół roku jogurty i serki, teraz ma 15 lat i nic jej nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×