Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_25

wlasna firma

Polecane posty

Gość mama_25

witam kazdego:) odchowalam synka i chcialabym wrocic na rynek pracy mysle nad swoja dzialalnoscia ale nie wiem jaka branze wybrac kolo mnie znajduje sie maly ryneczek i kilka dosc konkretnych sklepow ja jednak zastanawiam sie czy nie otworzyc firmy ktora zajmowalaby sie strojeniem kosciolow,samochodow i sal weselnych jedno co mnie powstrzymuje to to ze na start sa potrzebne dosc spore pieniadze bo material za cos trzeba kupic...i tak szczerze nie wiem kompletnie jak to wszystko zaczac moze czyta to ktos kto moglby mi pomoc??bede wdzieczna a jesli ktos ma jakies fajne pomysly na swoja dzialalnosc to bardzo prosze o propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIA1234
hej możesz zarejestrować się z urzędzie pracy i starać się o fundusze na własną działalność albo otworzyć kiosk Ruchu (nie wkładasz pieniędzy oni dają Ci cały towar a ty masz prowizję od sprzedaży, tylko kiosk musi być w dobrym punkcie to mozna zarobić nawet 2000 na rękę) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_25
w urzedzie pracy jestem zarejestrowana i obecnie jestem na stazu ktory na dniach mi sie konczy ale kierowniczka proponuje mi 700 brutto i umowe zlecenie wiec na to sie nie pisze bo za bilet musze zaplacic,opiekunke do dziecka zaplacic wiec nie mam zamiaru pracowac za 300 zl... no a ona musi zglosic ze jak cos to odmowilam pracy wiec nie dostane tej kasy z urzedu... co do kiosku to odpada bo w okregu jest ich juz...5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakaś tu jest
odchowała synka?? 25 lat?? a to synek ile już ma 10 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_25
nie nie ma 10 lat tylko 2 a mialam na mysli to ze nie jest juz niemowlakiem i nie potrzebuje ciaglego przebywania z mama wiec teraz czas dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikaaaa
co to znaczy że musi zgłosić ?? ja byłam na stazu na poczcie i proponowali mi prace ale nie musiałam się zgodzić. UP nic nie musial wiedzieć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, to masz prawo odmówić oferty pracy, tym bardziej, że jest to na zasadzie umowy o dzieło, a nie etatu. I w takim przypadku możesz dostać nawet 10000zł na rozruch, kiedy przedstawisz dobry biznes plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×