Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Isaaaaabelll

Chce karmic piersia

Polecane posty

Gość Isaaaaabelll

Czesc dziewczyny mam pytanko bo zaczynam sie martwic jestem w 15 tc a moje piersi spia!! Myslalam ze juz na poczatku urosna itd a u siebie nie widze zadnych zmian czy to normalne??? W ktorym miesiacu Wam zaczly rosnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie urosły przez całą ciążę ;) Powiększyły się nieznacznie po porodzie (miałam cc) pokarm był i karmiłam wyłącznie piersią przez 5 miesięcy! Najważniejsza jest wiara w siebie i w to, że się uda! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blkgdkgk
ja mialam malu biust-uroslu dopiero po porodzi jak zaczelam karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi urosły od razu w pierwszym miesiącu i strasznie bolały! ale to zalezy od kobiety a jak będziesz naprawdę karmic to będziesz i zrobisz wszystko tylko z głową i nie odciągaj pokarmu tzw. starego chyba że będziesz go miała za mało a będziesz chciała zwiększyć wydzielanie mleczka to wtedy proszę bardzo ale tak to nigdy tego nie rób . Zalecają to owszem nawet lekarze ale jesteś kobietą i jesteś wstanie wytwożyć tyle mleka ile potrzebuje dziecko twój organizm wyczuje doskonale potrzeby ilościowe dziecka!! No chyba że będziesz palić lub się stresować wtedy musisz regulować ale nauczysz się tego spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytanie mam takie
kiedy zaczac pic herbate mlekopedna? od razu po porodzie? troche sie boje bo przeciez w 3-4 dniu nastepuje nawal pokarmu a jak popedze jeszcze ziolami to zebym zapalenia piersi nie dostala :O moze cos doradza doswiadczone mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie piłam herbatek mlekopędnych,w szpitalu miałam mało mleka ,prawdziwe karmienie zaczynałam zawsze po przyjściu ze szpitala i dopiero wtedy mleko pojawiało się w wystarczających ilościach a najwięcej piłam zwykłej mineralnej wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×