Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawka++

Poradzcie coś na plamy-BŁAGAM!!bo oszaleje!!

Polecane posty

Kochane moje Bardzo proszę o doradzenie dobrego środka na plamy...Już nie mam siły... Próbowałam wszystkiego-Vanish taki i siaki, jakies niemieckie bajery, proszki, odplamiacze w sprayu-nic to nie daje!! Dodam, że są to zwykłe plamy-tłuszcz-głównie. Mój maż upaprał sobie kilka koszulek tłuszczem i nie jestem w stanie tego wywabić...Poplamił się, jak jadł obiad... Macie jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Mam ten sam problem z ubraniami mojego dziecka, które w przedszkolu brudzi się wszystkim. Sprawdza się tylko ACE Delikat do kolorowych tkanin. Trzeba polać plamę i zostawić na całą noc potem prać normalnie w pralce ze wszystkimi ubraniami. Większość plam schodzi, czasami muszę czynność powtórzyć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wypierz koszule w płynie do naczyń i z gorącą wodą (ręcznie) a pozniej już z ace i nie bedzie sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duska64
zgadza sie z tym plynem do naczyn,czasami nawet wczesniej nie piore tylko polewam plame plynem i do pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi płyn do naczyń zawsze się sprawdza, kilka razy mocze w gorącej wodzie z płynem a później do pralki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z z tkaninami, których nie mozna prać w gorącej wodzie tylko maks 40 st.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
ACE nie trzeba spierać w gorącej wodzie. Można uprać ręcznie albo w pralce w takiej temp. w jakiej chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
mam wspanialy srodek na to i nigdy nie zawiodl - terre de sommieres - taki proszek ktory wywabia tluszcz - pod warunkiem ze tego tluszczu nie wprasowalas w tkanine - acha firma spado cupilam we francji - znikaja jak zaczarowane: plamy z roznych tluszczow nawet na delikatnych tkaninach -wystarczy posypac - odczekac z godzine albo zapomniec na dluzej a potem wystarczy strzepnac i wyszczotkowac lub delikatnie przetrzec tkanine sucha szmatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
dodam ze ten proszek "zjada plamy z tluszczu" z drzewa, marmuru, skory, tkanin - po prostu jest magiczny - ekologiczny i bardzo tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
poszukaj kogos kto jezdzi do francji i ci przywiezie mozna dostac w supermarkecie typ leclerc albo sklep z srodkami drogeryjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bio shout
tak się chyba nazywa dostepny u nas środek .To taki spray w pomarańczowym opakowaniu.Działa tak samo na plamy-psikasz,tworzy sie biała proszkowa powłoka która wchłania tłuste plamy.Jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
w sumie ta terre de sommiere to nic innego jak sproszkowana cieniiusienko glinka - wszystkie gliny pochlaniaja tluszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina Jolieeeeeeeeee
soda rozpuszczona w wodzie super usuwa plamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hkrista
ja mam idealny sposob na wszelkie plamy'jesT to plyn w spryskiwaczu DYWANLUX odplamiacz do dywanow .Nie zmienia kolorow czysci dokladnie wszystko ja czyszcze tym wszystko nawet adidasy biale i kolorowe bluzki poplamione jedzeniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxzczx
a ja polecam mydełko do plam dr beckerman czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy sposób na plamy
na plamy jedzeniowe i z tłuszczu najlepsze są płyny do mycia naczyń jak ludwik czy pur , odplamiacze ariela i vanisha są do dupy bo produkowane w Polsce i nie działają jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to polecam Mydełko Gallasowe-mega rewelacja-Domis-dostepne w sklepach. Całkowiecie naturalne i spiera palmy pierwsze zapieram zostawiam tak na 5 min i po sprawie.Najberdziej przydawało sie przy niemowlaku-bo jak wiadomo z chemia taki dzidziuś nie moze miec doczynienia a plami)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treffer
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×