Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeJbEeEe

ZIMNO MI

Polecane posty

Gość BeJbEeEe

Więc właśnie trzęse się drże jak osika.Jest mi cholernie zimno.Stopy dłonie ręce mam zmarznięte nos siny.Czy przyczyną skutkową tego stanu może być fakt ,że nie uprawiam seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Podbije se bo fajne i życiowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
zapal se jojnta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
no i moze lufke wodeczki i odrazu swiat piekniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Nie pomoże jarałam wczoraj i dostałam trzęsawki. Nie wiem co jest ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Nie moge spożywać trunków bo jestem w pracy :( W domu walne coś ostrego na lepsze krażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
ja mam to samo tez cały czas jaram z kolegami i pije BRAK SEXU zerwałem 2 miechy temu z panna ni nic nie strugałem ostatnio i tez u mnie jakos szaro le jointy troszke pomagaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Może nie przyznam się jak długo poszcze ;) Myśle ,że cały ten stan jest spowodowany lukami w seksie. Nawet palce już odmawiają posłuszenstwa również się trzęsą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
sex jest najwazniejszy ci co mowia ze jest nie wazny pieprza głupoty durni abstneci sexualni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Pewnie ,że jest ważny.No ,ale jeśli z jakiś przyczyn go brak powoduje ,że czuje się jak bałwan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Łeee może prostszym rozwiązaniem będzie jeśli zrobie sobie herbati ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
a ja juz cały chodze konia wale po 5 razy dziennie ale to nie zastapi ciapłej i wilgotnej piczki ;) 2 miechy bez sexu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
a herbate to ja pije hektolitrami moze zapaz sobie cos na zmniejszenie popedu sexualnego cos co tam dosypuja w woju zapomniałem jak to sie nazywa chyba sobie to kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Z moim popędem jest wszystko ok. ;) Tylko tak się zastanawiam czy odczucie chronicznego zimna jest skutkiem braków :D Co dosupują w wojsku bo nie byłam i nie wiem ;) (6 miesięcy na pustelni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
no własnie cos dosypują ale nie pamietam cos na brak popedu hrom??? nie chyba brom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Lubelak skutek odwrotny od zamierzonego.dreszcze mnie przeszły po ciele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Zaparzyłam sobie czaju iwlaśnie celebruje chwile ;) Czy ten brom również oddziałowuje na kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
tak słyszałem ze cos dawali w woju moze to podczas 2 wojny swiatowej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBOCZENNICA
tak miałem racje przeczytałem w necie przed chwilą w wklejam Bromki sodu i potasu posiadają silnie negatywny wpływ na popęd płciowy mężczyzn, gdyż blokują wytwarzanie testosteronu. Według różnych niepotwierdzonych relacji miał być używany w różnych instytucjach w celu zmniejszenia popędu płciowego u mężczyzn, jednak ze względu na silną toksyczność tej substancji jest to zupełnie nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brom kiedys dawali zolnierzom zeby mysleli o wojsku a nie dupach....jak Ci zimno wlacz se ogrzewanie..jak tak zrobilam ...i siedze w ciepelku a za oknem leje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Musze wam to zameldować! Zaczynam majaczyć odczuwam zaburzenia świadomości omamy wzrokowe iluzja....co się dzieje..o matuleńko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczo69
chyba za duzo wyjarałas ;) jeden blancik wystarczy chyba nie posłuchałas lubeleka z tymi 10 gramami dziewczyno czekolada działa na mirihuane jek ktos sie za bardzo zjara zjedz tabliczke to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeJbEeEe
Z tego wszystkiego pierdykłam głową w blat biurka ;) Właśnie się przebudziłam :D Jeśli chodzi o czekolade nie znosze jej ...raczej nie przełamie się do kosztowania tego specyfiku. Ależ jestem otumaniona i dalej mi zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×