Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ZAPYTAMMMM

Kiedy maluch przestaje płakac??

Polecane posty

Gość A ZAPYTAMMMM

Moje malenstwo ma 3 tygodnie.. i jak do tey pory placze b. malo.. wysypiamy sie jest ok... Tylko wczoraj miala dluzsza przerwe... od 10 do 19 prYsypiala na 2 min i sie budzila... nie sadze aby ja wtedy cos bolalo...(?).. w nocy spala b. dobrze... I moje pytanie, czy to ze tak dobrze sypia.. nie zmieni sie, czy moze ulec zmianie w kazdej chwiili..?? Od czego jest uwARUKOWANE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooddnosze
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez jak miala 3 tygodnie to nie plakala ( tylko jak brzuszek bolał) i sama zasypiala i było cacy :P A teraz? nie moge jej zostawic na chwile ( no chyba ze wreszcie śpi) bo zaraz jest \"meeeee\" :P I tak ja taszcze z soba do kuchni, do lazienki, do piwnicy, nakarmić psa... Fajnie by bylo miec taka torbe jak kangur zebym ją mogla tam schowac i miała wolne ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaa ssssssss
to kup sobie taka torbe przeciez pelno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaia mam takie nosidełko tylko ze to sie u nas nie sprawdza bo malej w nim niewygodnie i strasznie placze. Nosze ja w foteliku samochodowym- nosidelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala ma 4 tygodnie i jest dokladnie to samo. Musze ja nosic wszedzie i to nie w nosidle tylko obowiazkowo w foteliku samochodowym. Czasem wystarczy tylko wlozyc do fotelika o zostawic w pokoju na podlodze :-) Najgorsze ze ona by tyko w tym foteliku siedziala a to niezdrowe :-( Szukam innej alternatywy ale na razie tylko to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo tosi jakie macie nosidelko? ja tez szukałam innego rozwiazania i kupilam lezaczek bujaczek. No i udalo mi sie mala połozyc na nim raz przez 3 minuty :-/ u nas sprawdza sie jeszcze spacerówka rozkładana na półplasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taka chuste Premaxx, kupilam bo u kolezanki sie bardzo sprawdzilo, ale u mnie jak na razie to porażka. Mała najwyraźniej musi siedziec i to w kubelku zwinieta :-) Bardzo odpowiada jej ta pozycja fotelikowa. A o lezaczku tez myslalam, ale boje sie ze kupie kolejny przeszkadzajacy mebel a mala i tak posiedzi 2 minuty i sie znudzi. Czasem na chwile pomaga usadzenie jej na kanapie z poduszka pod plecami zeby miala troche wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze te dzieciaczki po prostu sie nudza i musza obserowac do sie w pomieszczeniu dzieje, a dodatkowo w foteliku czuja sie bezpiecznie bo to takie przytulne gniazdko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×