Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka z wro

czy nie majac pracy byscie zdecydowaly sie na dziecko?

Polecane posty

Gość izka z wro

szukam prace rok ale bez skutku.Mysle ze moze teraz sie zdecyduje a pozniej zaczne szukac prace.Bo znowu bede nic nie robiac siedziec w domu.To dla mnie trudna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowa25
Ja osobiscie by sie nie zdecydowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie 2 misiace temu zwolnili
z pracy i teraz staram się o dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja uwazam ze jezeli maz pracuje to jest dobry moment, bo jezeli znajdziesz prace to pare lat nie bedziesz mogla sie zdecydowac , a latka leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka z wro
mam 26 lat a ona zarabia ok 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuf
Izka, a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuf
o, wyprzedzilas mnie odpowiedzia ;) to dobry wiek, wiec, skoro pracy nie ma, maz pracuje, moze faktycznie to teraz zaplanowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuf
w jakiej branzy szukasz pracy, jesli mozna wiedziec? moze moglabys cos porobic w poczatkowej ciazy - jesli bedziesz sie dobrze czuc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka z wro
mam tyle obaw a moje zycie stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka z wro
mialam jeszcze taki plan ze siedzac w domu z dzieckiem zrobie szkole zaoczna.Moze bym dala rade pogodzic.Czeka mnie trudna decyzja.A ambitna prace trudno mi znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka z wro
ja szukam pracy biurowej lub ksiegowej.Ale wyslylam cv i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka z wro
maz moze mnie fikcyjnie u siebie zatrudnic abym dostala macierzynskie i wychowawcze bezplatne.Ale bym miala co pozniej w cv napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ja bym sie nie zdecydowała. Szczególnie gdyby mąż zarabiał 2500 zł. Pracując przysługuje po pierwsze macierzyński, a po drugie płatne zwolnienie gdyby była taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka z wro
jesli nie znajde do konca listopada to starania zaczniemy od grudnia abysmy mieli prezent na swieta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym
Moja siostra tez narzekala ze nie ma pracy! Dopiero musialam ja kapnac w cztery litery i znalazla, nawet 2! Kto chce ppracowac, prace znajdzie!!!! A jesli chodzi o dziecko to ja z NUDOW bym sie na nie nie zdecydowala! Dziecko rodzi sie z milosci a nie nudow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfgfhg
nie!!! znajdz robote , nawet na kasie w supermarkecie a po 3 miesciacach zmykaj na zwolnienie:P gdyby nie bylo biedy wpolsce kobiety by tak nie robily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mysle
ze najpierw poszukaj prace,tak jak napisaly ci dziewczyny.Bo popracujesz troche potem pojdziesz na zwolnienie bedziesz miala platny urlop.A moze potem bedziesz miala gdzie wrocic.My z kolezankami tez tak zrobilysmy.Pracowalysmy we trzy,najpierw jedna byla w ciazy i od razu poszla na zwolnienie,potem jak wrocila ja zaszlam w ciaze tez poszlam na zwolnienie,potem na wychowawczy a potem ta trzecia zaszla w ciaze i tez poszla na zwolnienie, tyle ze ona po wychowawczym nie chciala juz wracac.Mi sie konczy wychowawczy,maly jest juz duzy wiec moge tez wrocic do pracy.Tobie tez bym radzila sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgkhsHSks
nie ma jak to naciagac pracodawce,robic sie nie chce a produkcja dzieci kwitnie i potem zyja na koszt panstwa,zalosne te Polskie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mysle
wiec lepiej jest miec prace zeby byla gdzie wracac.A nawet po to zeby miec platny urlop.Ale jesli chcesz dziecko to sie nie zastanawiaj a jakas prace moze znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×