Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karollla1402

Inspektor Kancelarii Tajnej w Policji

Polecane posty

Gość karollla1402

Witam! Ma możę ktoś doświadczenie z tym stanowiskiem. Za dwa dni idę na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a masz poswiadczenie bezpieczenstwa do dostepu do informacji tajnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanclerka
ustawa o ochronie informacji niejawych wraz aktami wykonawczymi, czyli innymi słowy znajomość zasad wytwarzania, przechowywania i obiegu dokumentów niejawnych. Jeżeli nie posiadasz dopuszczenia, to będziesz musiała się poddać procedurze sprawdzającej. Ogólnie praca cholernie odpowiedzialna i łatwo wejść na minę, ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dostałam taką pracę :). Miałam test ze znajomości zasad archiwistyki i ustawy o ochronie inform. niejawnych. A potem rozmowa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanclerka, mogę Cię o coś zapytać? Wobec mnie będzie prowadzone postępowanie sprawdzające (klauzula ściśle tajne). Musiałam podać trzy osoby, które za mnie poręczą. Czy rozmowa z nimi przeprowadzana jest osobiście, czy telefonicznie? I o co będą one pytane? Czy bardzo szczegółowo, czy ogólnie? Nie wiem, czy mogę wyciągać od Ciebie konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja ci moge po czesci odpowiedziec na to pytanie, w moim przypadku chociaz nie podałam sasiada to jego odwiedzili i pytali sie jaka ma o mnie opinie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to był wywiad środowiskowy. To robią oprócz gadki z tymi trzema osobami. A o co go pytali? ja tam żadnych zatargów z sąsiadami nie mam, ale jak trafią na takiego jednego czuba, to nie wiem. Gościu jak poczuje, ze coś od niego zależy, że jego zdanie się w jakiś sposób liczy, gotów naopowiadać niestworzonych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Dzięki za odpowiedź. Jeżeli mogę cię prosić Nevena to jeśli pamiętasz to napisz coś bliżej o tym teście i rozmowie. Czy pytania były trudne. No i jaka płaca wiąże się, jak się tu doweidziałam, z bardzo odpowiedzialnym zajęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytania były prościutkie. Jeśli kończyłaś archiwistykę, to nie będziesz miała żadnego problemu. Podstawowe terminy. Sporo było pytań o kategorie archiwalne. Poza tym - znajomość tej ustawy, klauzule, poświadczenie bezpieczeństwa, na ile ważne na poszczególne klauzule, jakie materiały do jakiej klauzuli, itp. A na rozmowie pytali o doświadczenie i takie tam. Kasa nie wiem dokładnie, 1300 brutto mówili, ale to tak..., nic na piśmie jeszcze nie mam. Nie zaczęłam jeszcze tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Niestety nie studiwałam archiwistyki. Pracowałam przez dwa lata w archiwum w pewnym urzędzie zaczynając od stażu. Tak więc znam stronę praktyczną ale z eoretyczną przyznam szczerze gorzej. 3majcie kciuki jutro o godz 9tej. Wierzę, że będzie dobrze. Dzięki za pomoc;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Nevena, o co sasiada pytali to nie wiem, jestem tylko z nim na dzien dobry i nic wiecej. W moim przpadku do osób które podałam nikt nie dzwonił ani nawet nikt nie byl Karolla, trzymamy kciuki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
nevena, nie bylo na ściśle tajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie. Ja potrzebuję na ściśle tajne. Te postępowania się różnią w zależności od klauzuli. Na zastrzeżone i poufne sprawdzają tylko w Krajowym Rejestrze Karnym i ewentualnie robią wywiad środowiskowy, tajne coś tam jeszcze, a ściśle tajne jest najbardziej szczegółowe. Niestety dla mnie, bo mnie to strasznie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
wiem ze sie roznia, jesli nic nie przeskrobałas masz czyste akta to nie ma co sie bać. Jeszcze cie bedzie czekac przeszkolenie w zakresie ochorny informacji niejawnych A ty to w sumie juz prace chyba dostałas jak juz sie staraja oto poswiadcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dostałam, ale mimo wszystko się cykam. Poza tym strasznie mnie męczy to, ze musiałam angażować do tego obcych ludzi. prosić o poręczenie. W sumie to znajomi, ale mimo wszystko. Tracić czas na jakieś spotkania, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Po rozmowie. Jeszcze jeden etap po południu. Test z wiedzy o komputerze i rozmowa z psychologiem. 16 osób startowało. Masakra. Czy wy pracujecie właśnie w kancelariach tajnych w policji? Bo mam jeszce jedno pytanie jak tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
I jak bylo na pierwszym etapie? Ja akurat nie pracuje w kancelarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Pytania nie trudne i niełatwe-podchwytliwe. Z tego testu wybiorą 5 osób, które podejdą do III etapu. Już mam dosyć tego wszystkiego, kiedy ja wreszcie znajdę tą robotę............)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dostałam, ale jeszcze nie pracuję. Formalności na razie załatwiam. To jest praca w moim zawodzie, więc wiem na czym polega, ale w kancelarii tajnej jeszcze nie pracowałam. I muszę Ci powiedzieć, że coś gładko mi poszło dostanie się tam. Az się sama zdziwiłam. Po rozmowie byłam pewna na 99%, że mnie przyjmą i się sprawdziło. Jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
To pewnie dlatego iż jest dużo kandydatów. Gratuluję zdobycia pracy. Tak chciałabym żeby i mi się udało.......... Ach marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
to ze tam w tym pomieszczeniu nie ma komputera to nie znaczy ze go wcale nie bedziecie go uzywac, bedzie wam znajomość jego do czego innego potrzebna, ale o tym to nie moge mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla1402
Tak więc byłam na następnym etapie naboru na stanowsiko w kancelarii tajnej. Nie było źle, ale kto to wie jaka będzie decyzja............. Muszę czekać ok. 10 dni na pisemną odpowiedź. Pozdrawiam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
nevena, napisałam w liczbie mnogiej wiec bylo do was obu. karollla, daj kiedys znac jaki bedzie wynik. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajnos agentos
moje drogie, sam fakt że rozmawiacie na publicznym forum o tego typu rzeczach, czyli gdzie pracujecie, czy macie dopuszczenia czy nie, czy prowadzone jest względem was postępowanie czy nie itd itp już w zasadzie budzi poważne wątpliwości co dawania przez was rękojmi zachowania tajemnicy państwowej. zastanówcie się i przemyślcie sprawę zanim podejmiecie tą dosyć odpowiedzialną pracę. z dokumentami i informacjami niejawnymi nie ma żartów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
Moja droga tajnos agentos. Fakt iż jesteśmy na etapie rekrutacji, która notabene jest jawna nie powoduje żadnej tajemnicy. Tematem rekrutacji jest ustawa, do której zajrzeć może każdy. Rozumiem powagę sytuacji i na pewno jak się już na takie stanowisko dostanę to nie opowiem wam co u mnie w pracy słychać.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym nie ujawniłyśmy żadnych szczegółów. jak widać rozmawiamy tylko o tym, o czym możesz przeczytać w ustawie. bez pracy - w takim razie o jakie pomieszczenia Ci chodzi? Ja o niczym takim nie pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko bo staram się o pracę jako inspektor ds kancelarii tajnej i zadzwonili do mnie i powiedzieli że w poni9edziałek mam test teoretyczny ale nie mówili nic z czego to się trzeba przygotować bardzo proszę o jakąś pomoc jak ktos wie cos w tej sparwie jak ise przygotowac i z czego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×