Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliza oszka

czesc jak mam ubrac niemowle jak wyjde ze szpitala a rodze w listopadzie

Polecane posty

Gość eliza oszka

a to akurat jest zima i bedzie zimno a niechce zeby dzidzius zachorowaj ! a tak wogole to jak sie ubiera niemowle w czasie zimy jak sie wychodzi na spacer!!!!!!!!!! prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 27 października zeszłego roku a zimno wtedy już było i wiało strasznie.... Niemole ubierz w: body z długim rękawem, śpiochy na to kaftanik i skarpetki. Na nóżki jakieś papucie, na głowe czapeczka bawełniana, na to jakaś grubsza, szaliczek. I oczywiście na końcu kombinezon, ten który ja miałam był mocno za duży i moja Justysie po narodzeniu w nim tonęła wiec rekawiczek nie zakładałam, ale jak masz dopasowany to rekawiczki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście do wózka na dno włóż koc czy kołdre, płaską poduszkę (ale niekoniecznie) i przykryj maleństwo też kołderką lub kocem mimo kombinezonu. Ja na 1 spacer poszłam 10 dni po porodzie. Położna powiedziała ze mozna isc byle mocno nie wiało. Wiatr jest dla dziecka bardziej niebezpieczy niz deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,najlepiej jak twoja mama by była przy tym.matka wie najlepiej.dobrze ze mi na pocztku mama mowila co mam ubrac niuni,bo bym ja przegrzała.a urodzilam w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranie w domu zależy od tego jak ciepło masz w mieszkaniu. Generalnie małe niemowle powinno mieć 2 rękawki. W tej chwili moją córcie ubieram w 2, ale wczesniej miałam tak gorące i mocno ogrzewane mieszkanie ze w 2 sie pociła, wiec zakłądałąm tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×