Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becik1000

Kiedy kupujecie wózek dla dziecka i ew. inna wyprawke?

Polecane posty

Gość becik1000

Czy robicie wieksze zakupy jeszcze przed porodem ?? jak wczesnie?? ja mam jeszcze 6 miesiecy przed soba a juz mysle o wyprawce :) to fakt- nie moge sie doczekac wybierania ale z drugiej strony stresowalabym sie jakbym w momencie porodu nie byla przygotowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam wcześnie, ok. 4-5 miesiąca, bo wolałam sobie to rozłożyć czasowo, bo tak lepiej finansowo wychodzi...nie miałabym skąd wyłożyć potem takiej sumy pieniędzy:) Sporo dostałam od znajomych...od rodziców część:) A po porodzie i tak znajdzie się jeszcze coś, co bedzie trzeba kupić...nie jestem przesądna i myślę, że co ma być to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowała przez całą ciążę, bo sprawiało mi to przyjemność :) Poza tym istnieje zawsze ewentualność że podczas trzeciego trymestru będziemy \"nie do życia\", więc wolałam być przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 6 mc i jeszcze nic nie kupilam. boje sie troche. zabiore sie za to moze w 8 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam wózek i fotelik
czyli to, co najkosztowniejsze. Poprostu wózeczek, który brałam pod uwagę znalazł się na promocji akurat jak byłam w 4 miesiącu. Kupiliśmy:) Oprócz wózka, fotelika i dwu śpiworków, które dostaliśmy w formie gratisów nie mamy nic więcej. Dopiero się szykujemy. Jestem w 25 tc. Życzę owocnych zakupów i dużo przyjemności z tego no i oczywiście zdrowego dzieciątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj kupuj, tylko nie przesadzaj z rozmiarem 56, ale znowu tez nie tak ze same duze, bo mi wszyscy mowili \"kupj wieksze\" a dziecko potem we wszystkim mi tonęło i na gwałt szukałam czegos w 56.. A tesciowa przyszla z \"malutkim sweterkiem\" ktory nadal na corke jest za duzy mimo ze ma przeszło 10 miesiecy.... Aha, nie kupuj za duzo na zapas, ja w ciazy kupilam sweterk Justysi i myslalam ze ubiore w zimie,a dobry był w lato na najwieksze upały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam od samego początku, kiedy tylko dowiedziałam się o ciąży. Na początku ubranka, potem wanienkę, łóżeczko, na końcu kosmetyki i wózek. Wózek miałam wybrany już w 4 m-cu, ale kupiłam później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko kupiłam w 7 i 8 miesiącu i dobrze że nie zostawiłam na 9 bo urodziłam pod koniec 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik1000
tzn ze rozgladajac sie w trzecim miesiącu za wyprawką nie przesadzę z nadgorliwością..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie:) ja jestem w 5 tygodniu a juz myślę ile mam prania:) Bo praktycznie moje dziecko odziedziczy wszystko po starszej o 2 lata siostrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Softis
nie przesadzisz:) Ja pierwszy ciuszek tez kupiłam chyba w 4 miesiący, czy w piatym. I to w sumie dlatego ze po prostu nie mogłam sie powstrzymac.To daje niesamowitą frajde, wiec po co sie jej pozbawiac:) Ja jesdnak takie wieksze zakupy jak wózek, łóżeczko, waninki itp kupie dopiero gdzies za miesiąc, teraz zaczynam 8 miesiąc. Ale tylko dlatego ze nie chce zeby mi zagracało mieszkanie, bo te jednak jeszcz 2 miesiące. Wiec kupuj sobie narazie moze takie rzeczy, które schowasz sobie po prostu do szfki, ale zawsze bedziesz mogła wyciągnąć i poogladać i nacieszyć oko:) Miłych zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
my większosć rzeczy kupilismy w 8 mc. W 7 mc kupiłam kilka drobiazgów z ubranek, bo akurat były w dobrych cenach. Ale w 6 mc już zaczęłm sobie oglądać wózki i łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik1000
tymczasem ide po pierwsze ciążowe spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×