Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupelnie zielona

GDZIE NAJLEPIEJ RODZIC W ŁODZI??

Polecane posty

Gość zupelnie zielona

Witam!jestem w 30tyg i zaczynam sie zastanawiac nad wyborem szpitala w którym urodze swoje dzieciatko,bardzo prosze o rady,wskazówki i Wasze opinie na temat porodu w łódzkich szpitalach,gdzie rodzic najlepiej?? Slicznie dziekuje za pomoc,pozdrawiam wszystkie Mamusie i Ich Dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wydaje mi sie że Rydygier to najlepsze rozwiązanie. ja tez tam planuje i byłam tam wczoraj u koleżanki,szpital przechodzi remont,fakt na sali po 5 lub 6 osób ale to świadczy o tym że dużo osób wybiera ten szpital.dojazd tez dobry.no ale trzeba ze soba zabrać wszystko do szpitala,łącznie z prezerwatywą:) o CZMP moge powiedziec ż edobry ale jak są jakies powikłania z dzieckiem.mam koleżanke która tam jest polożną i sporo słyszałam o szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie zielona
Czy jeszcze któras z Was moze napisac swoja opinie na temat szpitali w łodzi?bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzilam w rydygiera- oceniam na 3+ czmp-(z opowiesci)-2 KRAKOW-ujastek-5 slyszalam jeszcze ze madurowicz jest ok- tylko tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie zielona
Dziekuje za odp,przyznam szczerze ze jak poczytałam sobie o szpitalach i ich opiniach wg fundacji rodzic po ludzku to mam jeszcze wiekszy mEtlik w głowie i juz mam wrazenie ze to wszystko jedno gdzie urodze,bo i tak w sumie nic nie zalezy ode mnie,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam w madurowiczu. oddzial polozniczy i noworodkowy super. moze....kiedys gdyby coś.... to tez bym wybrala bez wahania ten szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×