Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terenówka

Nawarstwione ciążowe dolegliwości przy niskim ciśnieniu?

Polecane posty

Gość terenówka

Czytam o tych przykrych dolegliwościach na początku ciąży - takich jak ciągłe zmęczenie - u niektórych z was i martwię się jak to będzie u mnie. Dodam że na razie w ciąży nie jestem (i psychicznie negatywnie się nastawiam). Otóż mam bardzo niskie ciśnienie i nawet na co dzień, gdy jestem w najlepszej formie, jestem jak przemęczona i wyprana z energii, w tym ciągle chce mi się spać. Włos się jeży co to będzie gdy zajdę w ciążę, jak sobie poradzę. Dlatego pytam czy któraś z was ma niskie ciśnienie i odczucie zmęczenia i jednocześnie doświadczyła bycia ciężarną przy takich parametrach organizmu, i proszę o relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zdefiniuj niskie ciśnienie... ja miałam zawsze generalnie ciśnienie w normie, w ciąży też, ale w pierwszym trymestrze nie tryskałam energią, jedyne, co ze mnie tryskało, to zawartość żołądka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenówka
Wystarczy że jak dla mnie jest ono niskie. Czuję się jakbym w ciąży była - to na podstawie tutejszych opisów - opuchnięta, ciężka, ospała, zmęczona, senna, wiecznie niedospana. Czy któraś zna to sprzed ciąży i jak było potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w.
Wszystkie przed ciążą tryskałyście energią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_lasu
Jesteś pewna, że Twoje dolegliwości to wyłącznie wina ciśnienia? Badałaś poziom cukru, hormony tarczycy, alergie wziewne itd? U mnie wymienione dolegliwości nasiliły się w ciąży, ale nie zrzucałabym tego wyłącznie na ciśnienie. Na pewno miało tu znaczenie odstawienie leków przeciwalergicznych, a także gwałtowna rezygnacja z kawy i herbaty (wróciłam do nich za namową lekarza). Aha, ciśnienie 88/48 do max 96/56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×