Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia27.

czy można zwrócić rzecz zakupioną w sklepie zara?

Polecane posty

Gość madzie 27
tak rozumiem byłam tylko zdziwiona bo nigdy nie miałam takiej sytuacji, ale ok w razie czego biore wydruk i czekam na wpływ, a na pewno nie dadza gotowki jak zapłaciłam karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzie 27
jasne bede musiała a ty jak wymieniałas to tez taki zwrot dostawałas? nie obawiałas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukla
mozna oddac nienoszona rzecz, ktora ma metki w przeciagu 30 dni. ale musisz miec tez paragon, bez tego ci nie przyjma zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
NIc podobnego z tym oddawaniem kasy na konto. U mnie jezeli ktoś płaci karta i zwraca towar otrzymuje normalnie zwrot gotowki do ręki . Myślę, ze ta zasada obowiazuje wszedzie . Bardzo ważny jest paragon , bez tego mogą Ci nie przyjąc zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 27..
paragon mam o kupiłam 2 dni temu tylko obawy miałam z tym zwrotem na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia27...
słuchajcie zwrociłam wczoraj tez zakiet w zarze i faktycznie dostałam juz zwrot na konto postraszyła mnie tylko ze do 2 tyg bedzie kasa a ja juz dzis widze ze mam wpływ z zary;)pozdrawiam,dobrze ze mi powieddziałyscie ze tak robia to nie byłam zdziwiona i nie wyszłam na ciemniare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heee heee he
Ależ z ciebie Madzia ćwok :o Haris ci odpowiada normalnie, a ty masz rozkminy wiejskiej sklepowej niepotrafiacej korzystać z konta w banku. Weź sie nie ośmieszaj wsiuro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam problem
bo urwalam metke...ale nie chodzlam w tej rzeczy oczywiście...kupilam kurtke i od razu urwalam metke a potem niestety zaczelam ją przymierzac do innych rzeczy i okazala sie za mala raczej nie chce oddac i dostac kase ale wymienic na wiekszy rozmiar albo cos innego mozna? z urwaną metką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam problem
dzieki:)))))))))) metke mam rylko że osobno....raczej wymienic niz kase bo po prostu potrzebuje kurtki. mam nadzieje ze nie bedze problemów.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×