Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

co zrobic?

Polecane posty

zeby dziecko zrobilo kupke (2 -miesieczne) placze ,prezy sie ale jak zrobi kupke to juz jest dobrze sa jakies sposoby?pytam doswiadczonych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopek glicerynowy pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takiemu malemu dziecku mozna podawac?i jak czesto to chyba nie jest skuteczna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połozna podczas wizyty patronażowej powiedziała, że kiedy dziecko ma problem ze zrobieniem kupy mozna włożc mu w pupę naoliwioną końcówkę termometra - jaka jest skuteczność - nie wiem, nie próbowałam dzisiaj byłam u pediatry, przez 2 doby dziecko ma przyjmować sztuczne mleko i powiedziała, że gdyby miał problem ze zrobieniem kupy, to dać mu wody z glukozą... możesz wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopek glicerynowy pomoże
skoro wiesz lepiej że czopek nie pomoże to po co się pytasz. Twierdzisz że jesteś zielona i nie wiesz co robić to ci piszę. Czopek można raz na jakiś czas gdy widzisz że dziecko się męczy. Termometr też jest dobry ale ja nie potrafię, a może bardziej się boję że ta końcówka może się zsunąć, a czopek to kilka minut i dzieciaczek szczęśliwy i brzuszek nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno sie wkladac dziecku do pupy termometru. pozniej maluszek uzalezni sie od takiej stymulacji i juz w ogole nie bedzie potrafil normalnie zrobic kupki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×