Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herbacianka2345

Najlepsza herbata owocowa jaką piliscie

Polecane posty

Gość za botki 250 zł
najlepsze z Rossmana - truskawkowo-śmietanowa, wiśniowo-bananowa itd. Z Lidla też dobre - pomarańczowa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbapol malinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmm. Owoce Leśne Tea For Kids! Zdecydowanie! W 100% naturalna i mega pyszna! Zastąpiłam nią soki i inne sztuczne napoje, które pilo moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała malinowa z Tetley - bardzo ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmmmm ta tropikalna brzmi pysznie, chyba się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczusia12
Najbardziej polecam herbaty na wagę. Są to tylko i wyłącznie suszone owoce i ciekawych połączeniach. Moją ulubioną jest Owocowy Relaks. Jak ją parzycie w całej kuchni czuć jej cudowny aromat. Smak nie można porównać z niczym innym. Genialna polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to za marka ale kupiłam jakaś poziomkową w polomarkecie najlepsza<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Mnie smakują herbaty Sirocco ze strony www.sirocco-tea.pl. Jest to wyższa półka, ale za prawdziwie ekologiczne, ręcznie produkowane, a dodatkowo tak ładnie opakowane herbaty to ja mogę się dać pociąć ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam waniliową ze sklepu www.zakawowani.pl . Jest niesamowita. Z kawałkami prawdziwej wanilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka75757
Kupuję herbatę w Herbit.pl najlepsze owocowe herbaty jakie piłam właśnie w tym sklepie internetowym zamówiłam. Ostatnio piłam "Różą z Pomarańczą" i jestem zachwycona:) Co jest najfajniejsze później po zaparzeniu można zjeść te owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loyd malina i róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zesaax
owocowe sa tak rozne,ze przeciez nie kazda moze Ci podejsc :) Wiec tu bym byla ostrozna :) Ja najmocniej lubie herbate owocowa Limoncello, ale ja kurat kupuje na wage http://www.skapiec.pl/site/cat/4223/comp/3773828 :) Jak lubisz nowosci to sobie wyprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy potrafię wyróżnić jedną najlepszą herbatke owocową jaką piłam,ale bardzo smakuje mi z czarnej porzeczki oraz z dzikiej róży,zamawiam najczęściej w sklepach internetowych,tam jest najtaniej. AromaCaffee_eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celmar jest ok, bo ma ciekawe smaki, np. jarzynowo-jagodową, czy o smaki mirabelki :D więc dla mnie bomba, bo ile można pić te same truskawkowe, czy malinowe mieszkanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają takie smaki w Celmarze?! serio ?!?! super!! też już mi się nudzą te same smaki odkąd pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipton zielona herbata ze skórką pomarańczy i mandarynki, 8 zł za małe opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepsza herbata owocowa to "Edith Piaf" https://onemorecup.pl/herbata-owocowa/ Ta herbata zawiera cykaty ananasów, kawałki jabłka, cykaty papai, mango, kawałki mandarynki, jagody miechunki, kwiaty krokosza barwierskiego, płatki róży i słonecznika. Teraz ten sklep oferuje miesiąc darmowej dostawy i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barberkaaa
mój numer jeden to http://www.malwatea.com/pl/herbaty-owocowe-ekspresowe/owoc-g%C5%82ogu.html co prawda nie jest łatwo dostępna, ale zamawiam przez neta wiec to nie problem. smak jest wyborny. zapach też super no i nie jest droga :) Dośc ciężk na rynku dorwac herbatkę z owocu głogu, a to akurat mój ulubiony smak, poza tym lubie tez malinę i żurawinę z tej samej serii od malwa tea :) smak hibiskusa również uwielbiam wiec to dla mnie idealne połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Ja lubię herbaty z Herbapolu. Jakoś "od zawsze" kupuję produkty tek firmy. Kojarzą mi się z dzieciństwem. Jeśli chodzi o herbatę owocową to wspomniana dzika różna należy do moich ulubionych - o ta https://www.herbapol.com.pl/produkt/dzika-roza . Smaczna i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam herbaty ziołowe. Najlepsza jaką piłam to herbatka melisa z cytryną z firmy Teekanne, nie każdemu podejdzie, bo to smak który albo się pokocha, albo znienawidzi ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zakochana w herbacie z teekanne, aż poszłam po nią do szafki by dokładnie napisać jak się nazywa :D BLACK CURRANT WITH LEMON, jest przepyszna, nawet nie potrafie opisac tego smaku, można powiedzieć, że jest jak jaki film w 5D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia gość
Ostatnio piłam zieloną herbatę Natura Wita z maliną i truskawką - pyszna. Na eksperyment - onefood aerl grey blue z bławatkiem i bergamotką - bardzoo oryginalna. Posmakowała mi też Magiczna chwila Natura Wita - w klimacie owoców leśnych. W marketach ich cyhyba nie ma, w internecie na pewno można znaleźć. Ja akurat ostatnio kupilam w bnf.bio także raczej powinny być dostępne i są przystępne cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fresh Orange z Teekanne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×