Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarnaG

Czy To już objawy zbliżającego się porodu?

Polecane posty

Gość CzarnaG

Witam:) Mam takie pytanie...otóż od kilku dni boli mnie jak na okres brzuch i ból przenosi się na rdzeń kręgowy, dodam że jest to 36 tydzień i kończy się w zasadzie już, oraz jak byłam u mojej ginekolog to powiedziała że główka dzidziusia jest bardzo nisko już "na wylocie"że chce już wyjść na świat.Mam odczucie że to już niedługo ponieważ te bóle są coraz bardziej odczuwalne i mam także skurcze jeszcze nie trwaja tyle co do porodu ale pojawiaja sie i sa dosc bolesne...czy wy tak miałyście?? na ile dni tygodni przed porodem...oraz pojawiła mi się wydzielina dość gęsta i biała proszę odpowiedzcie czy miałyście tak i na ile dni tygodni przed??:):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę ze poród
jest już baaardzo blisko to może być kwestia kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuska
licz co ile minut masz te skurcze- byc moze sie zaczelo:D powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jakie ja miałam skurcze
męczyły mnie juz na dłuuugo przed porodem,już parę razy zbierałam się do szpitala i wtedy skurcze puszczały:)miałam rozwarcie,szyjkę skróconą,dziecko bardzo nisko,lekarz na jakiś czas przed porodem stwierdził że powinnam już rodzić że wszystko jest idealnie przygotowane do porodu.poród miałam wywoływany więc to wcale nie musi oznaczać bliskiego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko...ko
Urodziłam w 36 tygodniu. Bole zaczęły się o 6. Bolalo jak na miesiączkę i co chwilę mocniej. Urodziłam o 16. Radzę pójść do lekarza. Chuchaj na zimne. Na pewno się uspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×