Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bartkowaa

co na STARE plamy?

Polecane posty

Gość bartkowaa

dostałam od znajomej sporo świetnych ciuszków ale są poplamione, próbowałam niemal wszystkiego vanish, ocet, i nic. macie może jakieś sposoby na takie plamiska czy juz nic nie da się zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowaa
nikt mi nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...........81
Ja mialam mnustwon ubranek na corke po starszym synu, wiesz takie typu spiochy czy kaftaniki, zawsze dbalam o ubranka a one jakims cudem okazaly sie poplamione, moze temu ze lezaly 4 lata? Nic nie pomagalo i wkancu sie wkurzylam i mowie raz kozi smierc, nalalam wody zimnej do wanny wlalam chloru wrzucilam na chwilke i nie uwierzysz plamy zeszly a kolory zostaly. Oczywiscie pozniej upralam wszystko na 60 stopni i pozadnie wyplukalam. Teraz wiem ze jak mala cos ubrudzi marchewka albo czyms nie do odplamienia to wrzucam na chwile do chloru i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlpeszy odplamiacz
to ten z Biedronki. Nazywa sie OXy czy jakos tak, Kosztuje cos ok. 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj jeszcze to : mąka ziemniaczana benzyna oczyszczona zrób z tego papkę, konsystencja i ilości maki nie jest tak istotna, ważne , żęby zrobiła sie taka papka, mąki weź tyle ile masz plam, delikatnie wetrzyj papkę w plamę ( tak troszke tez na około) zostaw to na materiale jak wyschnie, tzn jak benzyna wyparuje, ja zostawiam na noc, potem strzepuje do wanny i wsadzam do pralki, używam na wszystkie tkaniny, nigdy sie nie niszczą, ewentualnie muszę dwa razy uprać ale to działa, a na plamy po tłuszczu jest rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×