Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baluba

a czym objawia się skaza białkowa ??????

Polecane posty

Gość baluba

mówi się o alergii dziecka na białko. Czy moze ona wystąpić przy karmieniu piersią czy tylko po sztucznym??? Jak ja mam to u dziecka rozpoznac? Wysypką czy kolkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baluba
odpowiedzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga byc kolki lub wysypka - moj synek mial na twarzy karmie go sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skaza białkowa nie koniecznie moze byc od sztucznego karmienia, moj maly mial skaze bialkowa i mial na ciele takie zaczerwienione chropowate placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baluba
a czy jest to niebezpieczne dla dziecka - czy trzeba zmienic sposób żywienia lub podać odp. mleko tylko po to żeby zeszła wysypka. Czy to znaczy że do końca życia moje dziecko bedzie alergikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko moze dostac atopowe zapalenie skroe moze tez to przejsc na oskrzela, ja zmienilam mleko z bebiko na mleko dla alergikow, jezeli karmisz piersia to musisz zaczac unikac mlecznych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Mój syn miał uczulenie na białko mleka krowiego. Karmiłam naturalnie - pierwsze objawy wyszły po miesiącu, kiedy napiłam się maślanki. U niego objawem były zaczerwienione, błyszczące policzki. Musiałam z mojej diety wyeliminować wszystkie produkty mleczne, pozostałe rodzaje białka mogłam jeść. Gdy miał rok powoli zaczęłam wprowadzać sery, potem normalne mleko modyfikowane i okazało się, że alergia minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×