Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARIONETKA159753

SURGIDERM

Polecane posty

Gość MARIONETKA159753

Czy miał ktoś wypełniane opadające kąciki ust tzw marionetki tym wypełniaczem? Jestem załamana 2 tyg. temu poddałam się temu zabiegowi zapłaciłam 1.000zł i nic mi nie pomogło. Dalej mam bruzdy od ust w dół. Co o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła bardzo
mam to samo. Tydzień temu miałam zabieg w okolicach ust. Dramat jakiś. Założyłam nawet topik kwas hhialuronowy- zero efektu ale nikt się nie wypowiedział. A gdzie miałas robiony ten zzabieg? Kto go wykonywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka159753
Ja miałam w Lubinie i robił go lekarz chirurg plastyczny. A ile masz lat jeśli można zapytć? U mnie nic a nic nie zmieniło się co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła bardzo
mam 34 lata. ja robiłam gdzie indziej, myślałam,że może ten sam lekarz nam spitolił sprawę. u mnie tez nic się nie zmieniło, jestem załamana. Już nie chodzi o te 800 zł które wydałam(ale tez mi ich szkoda:p) ale o to,że moje samopoczucie jest nadal do kitu. A miało byc tak pięknie..... odezwij się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka159753
zastanawiam się dlaczego inni są zachwyceni efektami a nam się nie udało. Chcę porozmawiać z lekarzem. Tak mnie dołują te moje bruzdy że muszę coś wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczki
ja miałam podobny problem. A przyczyna jest po prostu banalna. Za mała ilość kwasu hialuronowego. Mi od razu lekarka powiedziała, ze w tzw linie marionetki wchodzi bardzo duzo tzw wypełniacza. Wcześniej robiłam bruzdy nosowo - wargowe. Poszła 1 strzykawka i było cudnie i nadal jest cudnie - po 9 miesiącach. Uzbierałam sobie co nieco, myślałam, ze wystarczy na jedną strzykaweczkę, atu nie ma tak dobrze. Od razu mi powiedziała, że trzeba 1 strzykaweczkę ale na jedną stronę. Więc zribiła mi po pół na każdą stronę, było lepiej ale to nie to. No i nazbierałam na następna 7 stówek i znów pojechałam do Ostrowia i jest cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczki
A, jeszcze robione miałam Tiosialem, on ma 1 ml, a surgiderm ma 0,8ml. Cena jednakowa 7 stówek a zawsze troche więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka159753
Dziękujemy Ci bardzo za to że się odezwałaś. A czy teraz można dostrzyknąć tego tiosalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczki
Trzeba pójść do dobrego lekarza, bo linie marionetki trudno zrobić. Zapytaj jak długo lekarz robi zabiegi. Musi być doswiadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła bardzo
Piszesz, że musi byc jedna strzykawka? Ja na pewno na moje bruzdy tyle nie miałam podane!!!!!!!!!!!Było z 12 ukłuc ale zresztą nie widziałam w jakiej to było pojemności. Czyli co - lekarz mnie oszukał???????W czwartek mam byc na kontroli- podczas zabiegu mówił,że może trzeba będzie dostrzyknąc. Czyli co -specjalnie dał mało- zaoszczędził na mnie????? Chyba mu zrobię awanturę. Miałam tak duże oczekiwania po tym zabiegu i tak się rozczarowałam. Wybrałam ten gabinet, majac do wyboru dwa, i l strasznie żałuję,że nie zdecydowałam się na inny.Aż mi się chce płakać. Pozdrawiam. Napiszę, ćo powiedział mi ten lekarz- konował. Po jakim czasie, gdy nie widzę efektu, można poddać sie pełnemu ostrzykiwaniu po raz drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła bardzo
A ile macie lat dziewczyny, bo ja mimo 34 mam juz spore zmarszczki na policzkach i dlatego się zdecydowałam na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczki
Piszesz, ze było 12 ukłuć, to duzo, na pewno poszła 1 ampułka. Lekarze sprzedają na ampułki. A jedna ampułka to bardzo mało. Nie rób mu awantury, bo to nie jego wina, ze dużo wchodzi w linie marionetki. A nawet jak sie dołoży po kilku dniach to dobrze wychodzi. Ciotka myslała, ze jedną ampułka zrobi sobie bruzdy nosowo - wargowe, a ma chyba ze sto lat. Lekarka dała jej jedna ampułkę, po tygodniu druga i po nastepnym tygodniu trzecia i dopiero byłą rewelacja. Ciotka, która nie pali, nie pije a na twarzy były widoczne tylko brudzy nosowo- wargowe, nic innego, nigdy nie widziałam jaki ma kolor oczu bo ich nie było widać, to po 3 ampułkach w końcu teraz widzę, że ma niebieskie oczy i niewielkie zmarszczki nad ustami, a w sumie nie jest starą kobieta. A zawsze myślałam, że ma sto lat. A teraz wyglada jak dużomłodsza siostra osoby stu - letniej. Nie załąmuj sie i idź dołozyc, a jak nie masz zaufania do lekarza idx do innego. Ale wybadaj rynek, zbierz opinie. My mamy sprawdzona lekarke, ale to drugi koniec Polski. NIE ZAŁAMUJ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła bardzo
Do Laseczki Ja nie pisałam gdzie robiłam zabieg, chyba pomyliłaś mnie z autorka topiku. Robiłam zmarszczki na policzkach, blisko ust, jakby " bruzdy wargowe", bo przy nosie nic nie mam. Podaj namiary na swojego lekarza, może okaże się,że mam do niego blisko. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART-DERM
May ponad dwudziestoletnią praktykę w zabiegach plastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczki
A co to za ART DERM sie reklamuje? Ja robie zawsze w Świebodzinie w Aurisie. A tego ART Derm nie znam. Chirurdzy z tego co widze to trochę olewacyjnie podchodzą do zabiegów z wypełniaczami, bo uważaja, że lepiej jest od razu ciać. W stanach odchodzi się od zabiegów z duzą ingerencja, jak np. liftingi na rzecz medycyny kosmetycznej. Radzę poszukać lekarza medycyny ko, estetycznej. Oni są lepiej przygotowani do takich zabiegów. Tak uważam. Nie poszłabym do lekarza, który na forum reklamuje się ART-DERM (office@laserclinic.com.pl) May ponad dwudziestoletnią praktykę w zabiegach plastycznych Jak mogą mieć 20 - letnią praktyką, skoro kwas hialuronowy na świecie wstrzykują dopiero od kilkunastu lat. Paranoja. I idź do takiego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musiałabym być idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła bardzo
Byłam na kontroli u tego swojego lekarza i powiedziałm ,że nie jestem zadowolona.Nie umiłam byc niegrzeczna, bo on sympatyczny jest i udawał przejetego sprawą.Powiedział,ze nie dostrzyknie, bo to nie da efektu. Mam podobno takie zagniecenia w skórze, które sprawiają,ze na linii zmarszczki skóra jest ciemniejsza i gdyby wypchnął ją jeszcze raz do góry wypełniaczem, to ślad i tak by był.Powiedział,ze w ramach 1 zabiegu podziałamy laserem. Nie wiem,co o tym myslec.Mam jeszcze ślady po trądziku i na to tez ma pomóc.Za 2 tyg ide na ten laser. Ale co z tego i tak, gdy sie usmiechnę zmarszczki nadal są i ich nie cierpię. Do Laseczki. Widzę,ze masz sporą wiedzę o tych sprawach. Co sądzisz o propozycji lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundzior
Ja Wam polecam Teosyal, miałam po 3 ukłucia w każdą bruzde nosową i bruzdy znikły. Po 3 godzinach nawet nie miałam śladu po igle. A nie był to mój pierwszy raz, bo wcześniej miałam wypełniane Juwedermem i nie widziałam specjalnej różnicy, były nadal. I teraz i wtedy miałam po 1 ampułce a różnica nie do porównania. Nie wiem od czego to zależy , może od lekarza, może od rodzaju preparatu. Miałam spore bruzdy i po 3 ukłucia z każdej strony nosa. Jezeli ktoś miał po 12 ukłuć z każdej strony to bruzdy były chyba do gatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franchy77
Witajcie kobietki!! Szukam gabinetu medycyny estetycznej w Gliwicach, który robi wypelnianie zmarszczek. Czy ktos z was zna dobry i warty do polecenia gabinet? Jakie mialyscie doswiadczenia w zwiazku z wypelnianiem? Ile placilyscie? Jakie preparaty byly u was stosowane? Za kazda informacje bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam.......
Tu cos znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×