Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plaster

Ciaża a alkohol

Polecane posty

Gość plaster

Która z was nie wiedząc jeszcze, że jest w ciąży piła alkohol ile jak długo i czy to mniało na coś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 8 miesiacu i jak nie lubilam piwa teraz mam taka chec ze zaplakalabym sie jakby mi czasem nie pozwolili wypic redsa jednego... i lekarz powiedzial ze w malych ilosciach nic nie zaszkodzi. Kiedys kobiety zyly inaczej i nie bylo jakis dziwnych zespolow alkoholowych a teraz nagle wszystkiego sie doszukuja. ogolnie nie lubie alkoholu a teraz .. mam chec to co mam sie zmuszac bo to piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ja
Zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży zdarzało mi się wypić,byłam wtedy na wakacjach i troche imprezowałam wieczorami,a ciąży nie planowałam.Ale od chwili gdy dowiedziałam się że bedę mamą nie tknęłam alkoholu.Na dzidzię nie miało to na szczęście żadnego wpływu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miałam takiego problemu
bo w ogóle nie piję alkoholu. Po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaster
Pytam z ciekawości, ja nie jestem w ciaży ale różnie może się zdarzyć a czasem sie imprezuje. Patrząc na moje koleżanki to żadna z nich nie uważała dopiero poźniej ja chyba jestem przewrażliwiona dlatego pytam Was kafeterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
Podobno gdy w pierwszych tygodniach ciązy (rozwija się mózg dziecka) zdaży się że matka się upije (tak że jest pijana) to uszkadza to mózg dziecka i rodzi się upośledzone lub chociaż gorzej się uczy w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaster
Tylko powiedzcie jak to jest te france alkoholiczki takie lumpy które nie chcą miec dziecka chleją, pala, ćpaja i wogóle o siebie nie dbaja i rodzą o dziwo madre i zdrowe dzieci a niektóre babki dbaja uważaja na wszystko i albo poronienie albo coś nie tak no jak to jest kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ja
no jeśli jest możliwość bycia w ciąży nawet nie planowanej to najlepiej byłoby uważać z piciem ale dobrze wiemy że czasem wychodzi całkiem inaczej.Np. u mnie.Byłam za granicą na upragnionych wakacjach i szalałam trochę.Ale naprawdę nie przypuszczałam że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ja
plaster-no tak czesto bywa ale to nie reguła.dużo alkoholiczek które traca dzieci czy rodzą je chore nawet sie tym nie przejmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaster
W sumie ja może i masz rację. Moja koleżanka właściwie dwie też zanim się zorientowały że są w ciąży też nieźle balowały przez około 2 miesięca oczywiście jak sie dowiedziały że ciąża to szok i oczywiście już odstawiłt trunki. Dzieciątka maja zdrowiutkie jedna córeczke druga chłopczyka. Ja nistety nie moge zajść ale taka to juz kolej rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ja
no to też się czesto zdarza,że te co najbardziej sie starają najdłużej na dzieciątka czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja od samego poczatku podejrzewam ciaze ale lekarz wykluczal , usg tez , wiec upilam sie winem:) na 2 dzien bylalam chora , wymiotowalam itd pozniej jak sie dwoiedzialam ze jestem w ciazy to nie tknelam alkoholu a jeszce mi troche czasu zostalo do porodu bo jestem prawie na polmetku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
a zdaje mi sie ze madrosc to dziedziczy sie po rodzicach i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie ja
guuuua - jeśli będziesz karmić piersią to jeszcze dłuuuuga abstynencja przed tobą:)no chyba że nie wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×