Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azallia

Pytanie do Mam

Polecane posty

Kochane mamy! Zakladam ten topik, bo czasami sa pytania na ktore tylko wy znacie odpowiedzi. Zwracam sie do was bo wy juz macie praktyke w wychowywaniu dzieci. Moj synek ma 16 dni i zauwazylam ze leca mu do srodka oczka,zwlaszcza prawe. Nie wiem czy mam sie tym martwic bo slyszalam ze czasmi te oczka nachodza na odpowiednie miejsce. Mialyscie z tym do czynienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U niemowląt mięśnie gałki ocznej są jeszcze słabe, dlatego możesz zauważyć lekkie zezowanie i rozbieganie się oczu. Taki noworodkowy zez może utrzymywać się do pół roku, jeżeli natomiast trwa to dłużej należy zgłosić to lekarzowi. Pozdrowionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz.Oboje z mezem mamy lekka wade wzroku i balam sie czy to ma wplyw na jego oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój mały tez strasznie zezował, bałam się że mu tak zostanie. Ma juz prawie 2 miesiące i już nie zezuje tak. Tak więc nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maman
a moja córka zezowała do pierwszego roczku troszkę ponad byłam nawet u okulisty ale on od razu powiedział że jest to zez pozorny no ale dla pewności zbadał małą i wszystko jest ok dlatego spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×