Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blekota

KIEDY ZROBIC TEST NA CIAZE????????

Polecane posty

Gość blekota

lepiej 19 dni po wspolzyciu czy 26? i jaki mi wowczas wykryje ciaze. co plecacie. zdaje sie na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiiiiiiiii
najlepiej wykrywa juz wtedy gdy spoznia ci sie miesiaczka nawet w pierwszym dniu jej opoznienia.ja robilam plytkowy test i wykryl mi ciaze za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota
mi sie spoznia 5 dni wiec skoro tak mowisz...to zrobie jutro. jaki polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najlepiej zrobić test kilka dni po tym jak spóżnia ci się okres ja robiłam tydzień od spóżnienia i wyszedł wzorowo okazało się że jestem w 6 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiiiiii
zrób jakikolwiek ja jak pisalam robilam plytkowy.moim zdaniem kazdy powinien wykryc wiadomo zdarza sie ze testy zawodza ale paru moim kolezankom ktore byly w ciazy za pierwszym razem tak jak i mnie test wyszedl pozytywny a pozniej lekarz tylko potwierdzil ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiatdi
hej! wszystkie te na ktorych pisza, ze wykrywaja juz 6 dni od zaplodnienia to chyba lipa... moze jezeli masz rzeczywuscie niewiadomo jakie stezenie hormonow to tak... Ja robilam 3 czy 4 plytkowe po 6 dniach od prawdopodobnego zaplodnienia i pozniej i wychodzil negatywnie. A paskowy zrobilam 1 dzien po spodziewanej miesiaczce z samego rana i wyszedl pozytywnie odrazu... Wydaje mi sie, ze kazdy organizm jest indywidualny i tyle. Jezeli okres spoznia sie juz kilka dni to tes powinien pokazac prawidlowy wynik. Mozesz isc rowniez na badanie z krwi tam tez okresla tydz ciazy a potem tylko pozostaje lekaz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×