Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arafacia

Żylaki itd

Polecane posty

Mam 20 lat, żyły już mi widac ale (jeszcze) nie wystają a pozatym pełno pajączków, masakra :( kompletnie nie wiem co robić a z każdym dniem wydaję mi się że jest ich coraz więcej :( używam jakąś tam maść, robie ciepło-zimne prysznice co jeszcze ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie stluklas sobie kiedys...
nogi do gory- jak lezysz- przynajmniej pol h maja byc wyzej niz serce. ogranicz tluszcze- cholesterol, polecam cwiczenia kardio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem zstanow sie jaka jest przyczyna tego i udaj sie do lekarza napewno ci doradzi najlepiej. Ja np mam 21lat i mialam podobny problem przez stojacy tryb pracy 12h i zrezygnowalam ale przyczyna tez moga byc tabletki hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ruchu,smaruje nogi specjlanymi żelami i zażywaj tabletki (w aptece) i nie zakładaj nogi na nogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes ...
Na żylaki najlepsze jest smarowanie żelem aloesowym - tylko jakimś porządnym a nie z apteki, moja mama miałą żylak, jeszcze ma ale juz sa prawie nie widoczne kupiłam jej na urodziny żel aloesowy z miodem do picia - pila i smarowala nogi i zaczelo sie zmniejszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaa20
A gdzie można kupić taki żel?? Z jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestolatka Beatka ...
No właśnie ? Ja też mam 20 lat i też mi sie robią .... A pracuje 13 godz na nogach i biore tabletki hormonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senseo
unikać - dźwigania, długiego stania, ciepłych kąpieli, tabletek antykoncepcyjnych, uciskających podkolanówek, skarpetek, zakładania nogi na nogę wskazane - dużo ruchu, biegania, spacerów, jazda na rowerze, witamina C, zimne prysznice, dieta bogata w owoce, warzywa i błonnik pewnie o czymś zapomniałam, bo jak czytałam o tym grubą książkę to duzo tego było :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aloes ...
napisz proszę co to za żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuuuuuuuusia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgjf g
aloes jesteś ?? odpowiedz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×