Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgdfgdfg

jakie buty sa modne tej jesieni?? proszee

Polecane posty

Gość fgdfgdfg

nie znam sie za bardzo na modzie ale postanowilam ze zaczne bardziej uwazac na to co nosze... prosze powiedzcie jakie buty powinnam kupic... mam 22 lata wiec trampki w czaszki odpadaja... chodzi mi o jakis obcasik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwbwbwbwbwbbwbw
zobacz www.butyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno owsiana
lakierowane oraz z gniecionej skorki, oficerkowate i robione na styl ala kowbojki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 lata i nie widze nic złego w balerinach w czaszki ;) Można czasem przecież takie buty ubrać nawet jak się już w takim \"dojrzałym\" wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfg
ja nie mowie ze jestem stara itd.. ale takie buty kojarza mi sie z 12 letbnimi dziecmi... sa tandetne i paskudne wg mnie... nigdy bym sie w nie nie ubrala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfg
wcale sie nie unnosze... napisalam tylko moja wrazenia na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfg
za to patrzac na powyzszy lin do strony... stwierdzam ze chyba tej jesieni wszystko jest modne... bo buty sa barrdzo rozne .. kolory i fasony... z czego bardzo sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa.....____
Bez urazy, ale 22 lata to mało. Nie ma sensu się postarzać obcasikiem... No chyba że chodzisz do pracy, ale tam też można poszaleć... Ja mam 25 i chodzę w sneakersach, baletkach (pantoflowych albo moro) i kowbojkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ale wiocha
>>>jaaa... no wiesz, dla niektórcy h baleriny czy jakieś tenisówki to obciach, a zwłaszcza dal kobiety powyzej 20roku życia... Eh, ludzie dziecinnieją. Chcesz wyglądać jak lolita???? Najlepiej przejść sie do sklepów i zobaczyćdo jest z nowych kolekcji... Albo zerknąćdo najnowszego TS- trendy na jesien-zimę, a poza tym buty nie są najważniesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×