Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co o tym myślicie

ZNALAZŁAM SKLEP GDZIE MOŻNA KUPIĆ EPILAR

Polecane posty

Gość co o tym myślicie

Oto link: http://www.epilar.pl/ Jak myślicie można im zaufać? Kupował ktoś z was w tym sklepie? Bardzo mi zależy żeby nabyć ten produkt może znacie jeszcze jakieś miejsca gdzie można to zamówić/kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozkowa
kurcze! to bylaby rewolucja! :-) pierwszy raz widze cos takiego, skad to wytrzasnelas? wiesz cos wiecej na ten temat? prosze o opinie i wszelkie informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsf
a po ile takie cudo? to jest do depilacji tak? probowalyscie wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdffdf
przyklady skutecznosci wcale nie sa zachecajace:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozkowa
jakie przyklady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
wpisałam w google "epilar" i był ten sklep na pierwszej stronie. zapytałam ich przez e-mail ile kosztuje, odpisali: Aktualny koszt epilaru to 209 zł netto czyli 254,98 zł brutto za zestaw + koszt wysyłki. W najbliższym czasie cena może nieznacznie wzrosnąć. Pozdrawiamy Wielkopolskie Centrum Kosmetologii jak myślicie można im zaufać? Nie ma do nich żadnego kontaktu telefonicznego ani adresu tylko email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
zadnych namiarow ... SZANUJACA SIE FIRMA NIE MA NIC DO UKRYCIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvn
czy jest tu ktos kto kupował w tym ssklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkxd
wejdźcie w ten link i napiszcie co myślicie o tej stronie. Nie chodzi mi o sam produkt tylko o to czy można im wierzyć że przyślą mi to co zamawiałam. Bardzo zależy mi na tym produkcie ale boję się że mogą mnie oszukać. Jak myślicie zaryzykowały byście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango28
czesc, zamowilam w 15 pazdziernika Epilar-system w Wielkopolskim Cdntrum kosmetyczny, www.epilar.pl, i zaczelam go stosowac. tylko nie raz na 4 tygodnie, jak jest napisane w opisach tego produktu w internecie. Chcialam pozbyc sie wąsika i wlosków na brodzie. Usuwalam wloski pencetą co 2-3 dni, i stosowalam epilar.Zauwazylam ze wloskow jest coraz mniej i mniej i rosna b. ciemne , ale coraz wolniej. Dzis mamy 15 listopada i ja juz pozbylam sie prawie wszystkichniechcianych wloskow. Zostaly jeszcze pojedyncze, jasne. Ale ja chce sie pozbyc WSZYSTKICH. Tak dlugo na to czekalam !!!! Jestem baardzo szczesliwa ze w koncu pozbylam sie tych oktopnych wloskow. Nie ma sensu isc do gabinetu na epilar. Usuniecie wasikow kosztuje okolo100-150 zl/zabieg. A opakowanie epilaru(2 tubki) 300 zl. I starcza go przy stosowaniu na wasik i brode na conajmniej lacznie 20-25 zastosowan. Oczywiscie dozujac rozsadnie, poniewaz tego jednorazowo nie bierze sie duzo, tylko odrobinke. Wmasowuje przez DOKLADNIE 1 min- preparat z tubki nr.1 a potem przez minute preparat z tubki nr.2 i najlepiej po tym zabiegu nie nakladac make-up, tam mnie sie wydaje, poniewaz moze to wpluna zle na dzialanie epilaru na mieszki. Polecam ten produkt, poniewaz jest skuteczny i mozna go stosowac samemu, co daje szbsze i lepsze efekty. Pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zapraszam na stronę www.monimar.pl Jest to stronka hurtowni kosmetycznej na której można zakupić wiele kosmetyków profesjonalnych a m.in Epilar System. Produkt ten sprzedawany jest kosmetyczkom. Naprawde warto odwiedzić tę stronę. www.monimar.pl tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam epilar
ja kupiłam na stronie epilar.pl poecam!!! 279 zł + wysyłka 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domin55a
Ja stosuję Epilar na brwi, pachy, wąsik i bikini. Powiem szczerze - efekty NIE SĄ powalające. Wąsika się pozbyłam - fakt (ale miałam praktycznie niewidoczny). Pachy - no jest coraz lepiej, ale to juz pewnie z 9 zabieg a włoski jeszcze rosną (rzadko, ale jednak). Bikini i brwi - bez rewelacji. Do 7-miu zabiegow jeździłam do kosmetyczki i mialam depilację woskiem - i w sumie, jakby te wszystkie koszty policzyć, to pewnie starczyłoby mi na laser i już bym miała z głowy. Teraz stwierdziłam, że chrzanię - depiluję sobie w domu sama, pęsetą albo depilatorem (zależy jaką część ciała) i smaruję epilarem. A KIEDY WŁOSKI PRZESTANĄ ROSNĄĆ??? NIE WIEM. Moja bratowa wzieła już tyle samo zabiegów co ja i EFEKTY MA PRAWIE ZEROWE. Napisalam emaila do \"Epilara\", to mi odpisali że \"pewien odsetek ludzi nie reaguje na działanie epilaru\". No to spoko - mogli to powiedzieć wcześniej, zanim ktoś wywali w sumie pewnie z 1000 zl na zabiegi. Także radzę wszystkim, że jeśli chcą zabiegi robić u kosmetyczki, to lepiej RAZ wywalić kasę na LASER - bo ma się szybko z głowy i pewność że włoasy są usunięte. A z epilarem to po pierwsze: pewności nie ma, po drugie: trzeba jeździć kilka lub kilkanaście razy na zabiegi, za każdy płacić i tracić czas do tego, po trzecie: musi się człowiek \"zapuścić\" żeby robić depilację woskiem, a to jest jednak dyskomfort. No to tyle. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy1234
Korzystałam z epilar system u kosmetyczki, po dwóch zabiegach juz zuwazyłam wyraźne efekty, zarówno w redukcji ilości owłosienia , jak i jego osłabieniu. Do całkowitego usunięcia jeszcze trochę, gdyż z każdym zastosowaniem usuwana jest jedynie 1/3 włosków- te, które są w fazie intensywnego wzrostu (tak samo jak w przypadku lasera), dlatego tez zamówiłam właśnie epilar, żeby kontynować te zabiegi, bo nie ukrywajmy, cena samego preparatu nijak się ma do cen narzucanych przez gabinety: za zużycie nawet nie 1/5 tubki zapłaciłam 250 zł, a przez zamówienie preparatu tylko dla mnie, mogę zuzyć całośc za 280 zł:) nie twierdzę, ze to tanio, ale radzę nie tracic czasuna gabinety kosmetyczne, chyba, ze chcecie najpierw wypróbowac, jak na Was działa ta metoda, czy wypytac, jak dokładnie się stosuje poszczególne zele, ale, wierzcie mi, nie jest to zbyt skomplikowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamówić w epilar sklpie
niż wydawać kasę u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w monimarze
mogą zamawiać tylko kosmetyczki. A może ten epilar u kosmetyczki jest jednak lepszej jakości niż ten ze sklepu ja już sama nie wiem czasem mam wrażenie że te produkty czy zabiegi są celowo źle robione żeby kobiety nie mogły sie pozbyć włosów i żeby nadal wydawały kase na różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star0511
wendy1234 napisz prosze gdzie kupilas ten preparat.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za namolna reklama
???tylko w epilar.pl sprzedają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star0511
a gdzie stosowalas?moze gorna warge??ja zamowilam.teraz czekam az paczka dojdzie...mam zamiar zastosowac na gornej wardze ale mam straszne obawy bo twarz to jak by nie patrzyl to widoczne miejsce...:(nie to co pacha czy udo ktore mozna przykryc :(boje sie ze po epilar wlosy odrosna, wrosna i beda jeszcze bardzie mocne i czarne:(jak to jest wlasnie w tym miejscu...??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domin55a
Nic się nie bój. Po epilarze włoski są CIEŃSZE I SŁABSZE i wyrastają rzadziej. Ja się wkurzam tylko, że skończyłam już prawie preparat, a nie wystarczyło mi na tyle zabiegów, żeby usunąć je na trwałe - wyrastają mi jeszcze, ale rzadziej i wolniej. Na pewno nie będzie tak że wyrosna ci ciemniejsze i grubsze włosy - bez paniki :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star0511
boje sie zeby nie bylo gorzej...:(chwytam sie juz czego moge.jezdzilam na zabiegi laserowe w trzy miejsca, na rozne lasery i bez widocznych rezultatów.sa jakie byly:(teraz przeczytalam o epilarze i chce sprobowac choc zdania na jego temat sa podzielone:/ za kazdym razem wierze ze w koncu chociaz bedzie ich mniej a tu nic..:(moze epilar da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr kosmetologii
Polecam epilar ze strony www.epilar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr kosmetologii
www.epilar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star0511
jak dlugo trzeba czekac na paczke?? zamowilam z epilar.pl i juz czekam 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×