Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikz

ZBYT AKTYWNE DZIECKO

Polecane posty

Termin porodu mialam dwa dni temu, dzis moje dziecko jest takie aktywne, jak nigdym rozpycha sie od rana na wszystkie strony, czy myslicie ze to prawidlowe, czy moze swiadczy to ze cos jest nie tak, dodam ze mam skurcze i czop mi odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zglosic sie z tym do lekarza, dziecko przed samym porodem sie uspokaja, jesli jest tak aktywne to mozliwe ze - tfu tfu tfu odpukac! - zaplatalo sie w pepowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
Moja córeczka do końca ciąży była bardzo aktywna,tak sie wierciła że zwijałam się zcasme z bólu,no i po porodzie też jest mega aktywna.Ale jeśli Twój dzidziuś nigdy taki nie byl to może warto by było pójść do lakarza albo do szpitala żeby sprawdzili czy na pewno wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dziecko rusza się gwałtownie - to może być coś nie tak. Zadzwoń do szpitala, pojedź tam, lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono czest jest aktywne ale chyba nigdy az tak i jescze te skurcze i czop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
Jestes 2 dni po perminie więc te skurcze i czop to normalne przed porodem.Ale jeśli masz jakieś obawy to dla świętego spokoju jedź do szpitala.Może już tam zostaniesz i wrócisz z dzidziusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zawsze przed porodem dziecko jest nieaktywne? czy nie zdarza sie tak ze po prostu zmienia aktywnosc do przeciwnej niz bylo przez cala ciaze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam, ze przed porodem dziecko jest mniej aktywne, wlasciwie tylko kilka ruchow w ciagu dnia, albo nawet wcale. tak czytalam ale jak jest napewno...? lepiej nie siedz tu i nie zastanawiaj sie tylko jedz do tego szpitala. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
Moje dziecko do końca było bardzo ruchliwe ale miałam poród wywoływany więc nie wiem jak to jest przed normalnym porodem. wizyta u lekarza na pewno ci nie zaszkodzi,a przynajmniej cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×