Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bilirubinka

wynik bhcg 7 dni po zaplodnieniu. ile moze wyniesc ?

Polecane posty

Gość bilirubinka

i przy jakiej normie?jesli jest oczywiscie ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilirubinka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóze mnie uchron
nie mam pojecia to chgyba lekarza zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaWojewódzki
a skąd dokładnie wiesz kiedy było zapłodnienie??!! chyba chodziło ci o stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba kuba co z ciebie wyrosnie
co to hehehe kobieta doskonale wie kiedy zostala zaplodniona durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawooo
dobrze natka zgadza sie tyle wlasnie wynosi prawidlowy wynik moze sie wahac miedzy 7 a 9 mlU/ml a skąd wiedzialas?jestes lekarzem?albo studiujesz medycyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TY BRAWO SKAD WIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawooo
a wiem kochana bo studiuje medycyne a w tamtym roku mielismy interpretacje badań ginekologicznych stad wiem i właśnie tyle wynosi na tydzień po zapłodnieniu,a potem znacznie wzrasta to też zalezy od płodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze...
1 tydzień ciąży......5.8 - 71.2 2 tydzień ......9.5 - 750 3 tydzień .......... 217 - 7138 4 tydzień ......... 158 - 31795 5 tydzien .....3697 - 163563 6 tydzien ....32065 - 149571 7 tydzień.............63803 - 151410 8 tydzień .......46509 - 186977 10 tydzień..........27832 - 210612 12 tydzień.........13950 - 62530 13 tydzień.........12039 - 70971 14 tydzień ........9040 - 56451 15 tydzień....... 8175 - 55868 16 tydzień .......8099 - 58176 Kobiety niecięż.przed menop < 5.3 Kobiety niecięż.po menpoauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee Hej sabina
no to sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilirubinka
dziekuje wam. ja mialam 1,39 i tak sie zastanawialam czy moze to swiadczyc o ciazy tyle ze norma u mnie byla do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilirubinka
a po stosunku kiedy max moze dojsc do zaplodnienia bo czytalam na forum ze nawet do 7 dni. to mozliwe? czy tylko w warunkach laboratoryjnych a normalnie do 3 dni? to pytanie kieruje do kolegi co studiuje medycyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brawoooo Przepraszam,że sobie tak pozwole,ale mam do Ciebie ogromną prośbe.Nadmieniałaś,że studiujesz medycyne więc prosze Cię pomóż mi.Zrobiłam sobie badanie progesteronu w 21 dniu cyklu ilekarz mi powiedzial,że jest prawidłowy,a kilka innych osób mi mówi,że jest za niski.Mój wynik jest 8,58/norma jest od 0,09 do 21/ Prosze Cie napisz mi także czy przy takim progesteronie moge się starac o dziecko? Z góry Ci bardzo serdecznie dziękuje za wypowiedz.Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gimi
Marghi --- 21 dzien cyklu to chyba faza lutealna a normy w tej fazie sa nastepujace 15.0 - 57.0 (nmol/l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimi Kochana tz.ze mam progesteron za niski? nie mam jeszcze wyniku bDANIA W RĘCE,ALE DZWONIŁAM DO KLINIKI I MI POWIEDZIANO ZE NORMA JEST DO 21.nIESTETY TAK TO JEST Z NASZYMI LEKARZAMI MÓWIĄ CO IM SLINA PRZYNIESIE NA JĘZYK-MUSZE ISC DO INNEGO LEKARZA,ABY PORÓWNAC SOBIE OPINIE.POWTARZAM,ŻE LEKARZ Z KLINIKI MI POWIEDZIAŁ,ZE PROGESTERON JEST DOBRY,A OD WIELU OSÓB SŁYSZE ZE JEST ZA NISKI-bOŻE KOMU UFAC,JAK SIĘ STARAC O DZIECKO-DODAM,ŻE JESTEM JUZ PO PORONIENIU-MIAŁAM OBUMARCIE PŁODU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gimi
Marghi ---- wiesz kazde laboratorium ma swoje normy ja w 29 dniu cyklu mialam 29,0 nmol/l wiec wedlug twoich norm to troche za duzo :) ale jak lekarz mowil ze masz w normie.... a kto ci mowil ze tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimi to ze mam troche za niski progesteron mówiła mi jedna doktorka której zapytała całkiem przypadkowo i to ona własnie mnie strasznie wystraszyła,bo ja jestem 4 miesiące po stracie dziecka i chciałabym ponownie już starac się o następne,a to ze jest dobry powiedział mi lekarz z krakowa.kilka osób tutaj na topiku tez mi mówi,że mam progesteron za niski.Komu zaufac jak kazdy mowi co innego ?!Poprosze aby mi ten wynik przesłano mailem ,bo ja jestem z sacza i pojde z nim do mojej ginekologa. GIMI bardzo,ale to bardzo Ci dziękuje za wypowiedz-jestem tym wszystkim tak bardzo zdołowana,bo dziecko to dla mnie jest największe marzenie.Dziękuje Ci Gimi❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gimi
Marghi --- bardzo ci wspolczuje zrob tak jak mowisz wez wyniki i skonsultuj je u swojego lekarza a nawet u dwoch zebys miala pewnosc a progesteron da sie podniesc lekami wiec nic sie nie martw i ty bedziesz cieszyla sie swoim skarbem .... albo skarbami :) powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimi jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoje dobre serce,chęc pomocy i ciepłe słowo.Ja też Ci życze powodzenia i spełnienia marzeń. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatuszki są dla Ciebie.Gdybyś chciała kiedyś do mnie napisac to podam Ci mój nr. na gg4588192 -Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gimi
Marghi --- juz wpisalam cie do gg napewno napisze fajna dziewczyna musi z ciebie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * gutek
A ja czytałam że zagnieżdżenie może być nawet do 9 dni po owulacji a dopiero w nastepnej dobie łożysko zaczyna produkować gonatropinę kosmówkową czyli 7 dni po owulacji beta może wyjść jeszcze ujemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×